"Pogromcy duchów. Dziedzictwo" - zobaczcie nowe, paskudne straszydło

22.01.2021 14:27
"Pogromcy duchów. Dziedzictwo" - zobaczcie nowe, paskudne straszydło Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

Już w czerwcu ma zadebiutować nowy film o Pogromcach duchów. Twórcy pokazali jedno z nowych widm, z którym zmierzą się tytułowi bohaterowie.

Oto nowe straszydło z Pogromców duchów

Nadchodzący film ma być kolejną próbą rewitalizacji legendarnej marki z lat 80. Po nieudanych "Ghostbusters" z 2016 roku, fani są dość sceptycznie nastawieni do nadchodzącego projektu. Zwłaszcza, że pierwsze plakaty i zwiastuny wcale nie podgrzewają atmosfery wobec filmu. Być może zmienią to zdjęcia nowego paskudztwa, z którym zmierzą się młodzi Pogromcy. 

Polecamy

Nowe materiały pochodzą z hiszpańskiej wersji programu... "MasterChef Junior". Produkcja odtworzyła jeden z planów nadchodzącego filmu, a także zdobyła nawet replikę pojazdu Ecto-1. Jednym z elementów struktury był też nowy duch, którego nazwano pociesznie "Muncher" (w wolnym tłumaczeniu na język polski to "wcinak"/"żarłok"). 

Pocieszna nazwa zjawa dość dobrze oddaje jej paskudny wygląd. Ta bowiem prezentuje się następująco:

Polecamy

Muncher pojawił się na moment w zwiastunie "Dziedzictwa", ale tam trudno było mu się dobrze przyjrzeć - zdjęcia z "MasterChefa Juniora" prezentują go nam w lepszej jakości. Sam film "Pogromcy duchów. Dziedzictwo" rozgrywa się 30 lat po wydarzeniach z "Pogromców duchów 2". Opowiada o rodzinie, która postanawia się przenieść do małego miasteczka. Tam grupa dzieciaków odkrywa sprzęt ich dziadków, oryginalnych Pogromców duchów. 

Główne role w filmie zagrają: Finn Wolfhard, McKenna Grace, Logan Kim, Carrie Coon oraz Paul Rudd. W filmie pojawią się również gwiazdy oryginału: Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Sigourney Weaver oraz Annie Potts.

"Pogromcy duchów. Dziedzictwo" został opóźniony o kilka miesięcy - miał zadebiutować w kinach 11 czerwca. Niestety, premierę przeniesiono na 11 listopada 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.