Pojawił się pierwszy zwiastun „Iniemamocnych 2”

Kamil Kacperski
20.11.2017 14:47
Pojawił się pierwszy zwiastun „Iniemamocnych 2” Fot. kadr z wideo

14 lat po premierze pierwszej części, w kinach pojawi się sequel przygód superbohaterskiej rodziny Parrów. Zobaczcie co zmieniło się w disneyowskiej wersji Fantastycznej Czwórki!

Na kanale sportowym ESPN w ramach programu „Collage GameDay" pojawił się pierwszy krótki zwiastun „Iniemamocnych 2”. Film ten jest sequelem jednej z lepiej ocenianych bajek stworzonych przez studio Pixar. Pierwsza część opowiadała o przygodach rodziny Parr - Boba, Helen i ich dzieci, Wioli, Maksa i najmłodszego z gagatków - Jack-Jacka. Głowa rodziny, Bob, bardzo tęsknił za starym życiem, w którym był superbohaterem.

Jego sentyment szybko wygasł, kiedy rodzina została wpleciona w konflikt, w którym wszyscy członkowie familii Parrów musieli wspiąć się na szczyty swoich umiejętności, by pokonać zagrażającego światu Syndroma. Tak było 13 lat temu. A jak w ciągu tego czasu zmieniła się drużyna superbohaterów?

Według opisu fabuły udostępnionego przez Disneya, role w rodzinie zostały odwrócone:

Wasza ulubiona rodzina superbohaterów powraca w „Iniemamocnych 2” - lecz tym razem to Helen jest w środku akcji, a Bob zostaje w domu, by zająć się Wiolą i Maksem i nawigować codziennym życiem bohaterów. To ciężka zmiana dla wszystkich, która staje się jeszcze trudniejsza, bo rodzina nie zdaje sobie sprawy z mocy Jacka-Jacka. Kiedy to nowy złoczyńca wymyśla zabójczy plan, rodzinka wraz z Mrożonem musi stanąć na wysokości zadania i znów zacząć ze sobą współpracować. Co okazuje się być trudniejsze niż mogłoby się wydawać.

Do swoich ról powróci rodzina superbohaterów w obsadzie: Holly Hunter jako pani Iniemamocna,  Craig T. Nelson w roli Pana Iniemamocnego, ich dzieciaki Sarah Vowell (Wioleta) oraz Huck Milner (Maks), a także powracający w roli Mrożona Samuel L. Jackson. Do obsady dołączyli natomiast Bob Odenkirk oraz Catherine Keener. Na razie nie wiemy jednak kogo zagrają nowi członkowie obsady.

Film ma mieć premierę w Stanach Zjednoczonych 15 czerwca 2018 roku, natomiast w Polsce dostępny będzie dopiero 13 lipca 2018 roku. Być może data premiery w naszym kraju jeszcze ulegnie zmianie, ale na razie musimy poczekać na decyzje polskiego dystrybutora.

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.