Pokaż światu, że jesteś fanem horrorów. Czapki inspirowaną klasyką kina grozy

Sergiusz Kurczuk
19.02.2018 15:11
Koszmar z ulicy Wiązów V: Dziecko snów|undefined Fot. Koszmar z ulicy Wiązów V: Dziecko snów

Chcesz wyglądać strasznie fajnie i jednocześnie pokazać wszystkim jak bardzo kochasz horrory? Te czapki są stworzone dla Ciebie!

Horrory są coraz popularniejszym gatunkiem filmowym. Wszystko dzięki takim tytułom jak „Uciekaj!”, czy nowa ekranizacja powieści Stephena Kinga „To”. Te dwa filmy z roku 2017 spowodowały, że na kino grozy zaczęto patrzeć przychylniejszym niż dotychczas okiem. Jednocześnie wciąż powstają kolejne części filmów o potworach, które przeszły do historii. Niebawem zobaczymy następne „Halloween”, niedawno ogłoszono, że „Laleczka Chucky” powróci jako serial telewizyjny, a zbliżająca się okrągła rocznica premiery pierwszej części „Piątku trzynastego”, być może spowoduje kolejną odsłonę morderczych przygód Jasona. 

Czapki z motywami z horrorów

Naprzeciw fanom kina grozy wyszli twórcy czapek z daszkiem, na których pojawiają się tytuły najsłynniejszych filmów z tego gatunku. Asortyment nawiązuje do modnej ostatnimi czasy nostalgii za latami 80., więc dominują slashery. Przerażające elementy garderoby wychodzą spod ręki firmy Horror Caps, która posiada swoją stronę na Instagramie. Tam prezentowane są produkty na sprzedaż. Jest z czego wybierać. Obecnie w ofercie jest ponad 40 różnych wzorów, przywołujących takie tytuły, jak „Piątek trzynastego”, „Coś”, „Teksańska maskara piłą mechaniczną”, „Opowieści z krypty”, czy „Koszmar z ulicy Wiązów”.

Pojawiają się też bardziej niszowe tytuły, które jednak nie powinny być obce wszystkim miłośników horrorów. A jeśli nie lubicie horrorów, ale tęsknicie za czasami kaset VHS, też znajdziecie coś dla siebie. Za jedną sztukę zapłacimy 15 dolarów plus koszty przesyłki. Nie wiadomo, czy firma wysyła swoje czapki również za granicę, ale jeśli któryś ze wzorów szczególnie przypadł Wam do gustu, zawsze możecie skontaktować się z Horror Caps, pisząc wiadomość na Instagramie. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.