Polowanie rozpoczęte. Zobaczcie pierwszy zwiastun nowego „Predatora”

Kamil Kacperski
10.05.2018 16:19
Predator 2018|undefined Fot. kadr z wideo

Kosmiczni zabójcy wracają na Ziemię siać śmierć i zniszczenie na przedmieściach amerykańskiego miasteczka. Powstrzymać go może grupa żołnierzy pod dowództwem Boyda Holbrooka. Czy ludzie poradzą sobie z Predatorami?

Pierwsze informacje na temat nowego filmu o Predatorze pojawiły się już w 2017 roku. Twórcy od dobrych kilku miesięcy zapowiadali nową produkcję, aż w końcu 10 maja 2018 roku postanowili się podzielić pierwszym zwiastunem „Predatora”. W filmie oprócz Boyda Holbrooka zobaczymy również Olivię Munn, Thomasa Jane'a, Sterlinga K. Browna, znanego z „Gry o Tron” Alfiego Allena oraz aktorkę polskiego pochodzenia Yvonne Strahovski.

Zwiastun przedstawia nam spokojną okolicę w trakcie Halloween, której mieszkańcy nie spodziewają się nadchodzącej rzeźni, którą zaserwują im Predatorzy. Pewne dziecko otwiera przesyłkę, w której znajduje maskę zabójcy i przypadkowo powoduje, że statek kosmitów rozbija się na Ziemi. W tym momencie rozpoczyna się polowanie:

Predatorzy znów polują na ludzi

Zwiastun rozpoczyna się w sąsiedztwie. Jest Halloween. Dzieciaki chodzą po domach i zbierają cukierki. W jednym z domów, pewien chłopiec otwiera paczkę od JP Courier Co. Dzieciak znajduje w niej maskę Predatora i zaczyna bawić się sprzętem. Znajduje coś, co wygląda jak statek, po czym przypadkowo budzi pojazd Predatorów, który następnie uderza w ziemię.

Postać Boyda Holbrooka jest przesłuchiwana. Twierdzi, że jest snajperem, który nic nie widział, natomiast bohater Sterlinga K. Browna wie, że coś jest na rzeczy. Pojawiają się flashbacki z chaotycznego pościgu przez las. Olivia Munn wciela się w naukowca, który twierdzi, że Predatorzy ewoluują na każdej planecie, na której się znajdują. Holbrook mówi, że: „bycie zagrożeniem to główny cel”. Predatorzy sieją zamęt w różnych miejscach, używając swoich pazurów do cięcia ludzi, leje się krew, a maski wyglądają naprawdę dobrze. Dzieje się chaos w lasach i laboratorium.

Kiedy premiera filmu Predator?

Reżyserem filmu jest Shane Black („Iron Man 3”, „Nice Guys”), natomiast polska premiera filmu „The Predator” odbędzie się 21 września 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.