Polski kandydat do Oscara bije rekordy popularności! Świetny wynik "Bożego Ciała"

21.10.2019 16:35
Foto: kadr z filmu Fot. kadr z filmu "Boże Ciało"

"Boże Ciało" Jana Komasy może się pochwalić świetnym wynikiem w polskim box office. Ile osób widziało już polskiego kandydata do Oscara?

"Boże Ciało" to najnowszy film Jana Komasy, któremu przypadł zaszczyt reprezentowania naszego kraju w wyścigu po Oscary 2020. Obraz ukazał się w polskich kinach 11 października i przyciągnął istne tłumy. Jak prezentują się wyniki frekwencyjne po drugim weekendzie?

"Boże Ciało" bije rekordy popularności

"Boże Ciało" już w chwili premiery zaliczyło znakomity wynik, przyciągając do sal kinowych aż 165 tysięcy 666 osób. Od tamtej chwili produkcja cieszy się niesłabnącą popularnością. Wyniki frekwencyjne nie spadają, a w ciągu ostatnich trzech dni wręcz wzrosły. Wyniki oglądalności tegorocznego polskiego kandydata do Oscara wynoszą, po drugim weekendzie, 488 tysięcy 463 widzów.

Przeczytaj także

Obecnie "Boże Ciało" plasuje się na 8. pozycji w zestawieniu największych polskich sukcesów tegorocznego box office. Wygląda więc na to, że Polacy tłumnie chodzą nie tylko na kino komercyjne. Co więcej, z obecnym wynikiem "Boże Ciało" przebiło sukces poprzedniego polskiego kandydata do Oscara - "Zimnej wojny" Pawła Pawlikowskiego. To się nazywa sukces!

Zobacz też: "Boże ciało" doczeka się amerykańskiego remake'u?

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.