Pomylone kwestie i rozśmieszanie obsady, czyli wpadki z planu "Gwiezdnych Wojen IX"

13.03.2020 11:09
Domhnall Gleeson|undefined Fot. AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER

W sieci pojawił się zakulisowy materiał z planu filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". Zobacz wpadki Domhnalla Gleesona.

Już niedługo film "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" trafi do sprzedaży w cyfrowej wersji. Z tego powodu w sieci zaprezentowano nagrania z planu prezentujące wpadki Domhnalla Gleesona - aktora, który wcielał się w generała Huxa. 

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - wpadki z planu zdjęciowego

Każdy, kto widział IX epizod "Star Wars" zdaje sobie sprawę, że Gleeson za dużo się nie nagrał, ale jego postać odegrała ważną rolę w fabule filmu J.J. Abramsa. Mimo stosunkowo małej roli irlandzki aktor nie uniknął pomyłek podczas zdjęć do zakończenia trzeciej trylogii. 

Przeczytaj także

Dziennikarz filmowy Brian Truitt zamieścił na swoim Twitterze ciekawy materiał, który trafi do sekcji dodatków na domowym wydaniu filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". Jak prezentują się wpadki Gleesona?

Jaśniejsza strona Najwyższego Porządku w ekskluzywnym materiale USA Today Life z wpadkami z filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie", który trafi na platformy cyfrowe w przyszły wtorek. (Domhnall Gleeson to moje duchowe zwierzę).

Generał Hux nie był zbyt rozrywkową postacią. Odznaczał się przesadną powagą, czego nie można powiedzieć o aktorze, który się w niego wcielał. Powyższe wideo w pełni to udowadnia. Widzimy na nim fragmenty kręcenia scen, w których Hux zdradza Najwyższy Porządek i zostaje za to ukarany przez poplecznika Imperatora, granego przez Richarda E. Granta. 

 

Przeczytaj także

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - kiedy premiera domowej edycji?

W Stanach Zjednoczonych film będzie można kupić w wersji cyfrowej już od 17 marca 2020 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy produkcja trafi na tradycyjne nośniki - płyty DVD i Blu-ray. IX epizod "Star Wars" miał premierę 19 grudnia 2019 roku. W czasie wyświetlania w kinach na całym świecie zarobił ponad miliard dolarów. 

Przeczytaj także

Zobacz też: Gwiazdor "Star Wars" chciał zabić Baby Yodę i płakał pod prysznicem po premierze IX części 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.