Poszedł na „To” i spotkał prawdziwego Pennywise'a

Sergiusz Kurczuk
13.09.2017 14:10
Poszedł na „To” i spotkał prawdziwego Pennywise'a Fot. EastNews/Alice Day/Brooke Palmer

Są ludzie uwielbiający horrory. Ale nawet największy fan opowieści grozy wystraszyłby się nie na żarty, gdyby spotkał bohatera jednego z nich na sali kinowej. Taka historia przydarzyła się widzowi filmu „To”.

Chyba niedługo nawet osoby, których nie rusza przerażający klaun, zaczną się bać kolorowych cyrkowców. W związku z premierą ekranizacji książki Stephena Kinga „To”, pojawia się coraz więcej żartownisiów. Tego typu zjawisko przewidziała amerykańska policja i zawczasu ostrzegła obywateli przed grasującymi klaunami. Mogłyby się wydawać, że po premierze szał na Pennywise'a minie. Nic bardziej mylnego. Film zadebiutował 8 września 2017 roku, a okropne klauny nadal rozrabiają. 

Pisaliśmy już o internetowym pranku, który był fragmentem najnowszego filmu Andresa Muschiettiego odtworzonym w rzeczywistości. Tym razem mamy do czynienia z mniej spektakularnym dowcipem, ale nadal dość przerażającym. Pochodzący z Anglii Chris postanowił wybrać się do kina na „To”. Kiedy wszedł na salę, najadł się strachu, widząc Pennywise'a z czerwonym balonikiem, który siedział sobie spokojnie na kinowym fotelu. Mężczyzna postanowił zrobić klaunowi zdjęcie i umieścić je na Twitterze.

Poszedłem zobaczyć „To”. Byłem pierwszy na sali, a tam siedzi sobie ten poj***niec. 

Pennywise postanowił się trochę poprzemieszczać po sali

Teraz się tu kręci.

Okazało się, że Pennywisem był chłopak o imieniu Jordan, który postanowił zrobić psikusa klientom kina. Do pomocy zaangażował swoją koleżankę Hannah, która jest autorką charakteryzacji. Dziewczyna opisała żart na Twitterze i umieściła fotki z przygotowań do dowcipu.

Zrobiłam Jordanowi charakteryzację na dzisiejszy pokaz „Tego”. Zrobiłam, co mogłam z tym gównianym kostiumem. 

Miejmy nadzieję, że polskim żartownisiom nie przyjdzie do głowy podobny pomysł...

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.