Powrót J.K. Simmonsa w kolejnych "Spider-Manach" potwierdzony? Co wiemy o jego udziale?

23.06.2020 10:18
Foto: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News|undefined Fot. Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

J.K. Simmons zaliczył fantastyczne cameo w "Spider-Man: Far From Home". Teraz aktor potwierdził, że jego bohater nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

J.K. Simmons wystąpił w oryginalnej trylogii filmowej o przygodach Petera Parkera, gdy w tytułowego bohatera wcielał się Tobey Maguire. W ubiegłym roku zaliczył jednak wielki powrót do roli, gdy wystąpił gościnnie w scenie po napisach najnowszego "Spider-Mana" z Tomem Hollandem w roli głównej. Wygląda na to, że Simmons zagości w uniwersum na dłużej.

J.K. Simmons powróci jako J. Jonah Jameson

Grany przez Simmonsa J. Jonah Jameson, redaktor naczelny Daily Bugle, to ikoniczna postać uwielbiana przez fanów Marvela. Ucieszy ich zatem fakt, iż aktor potwierdził, że pojawi się w najnowszych produkcjach uniwersum Sony Pictures. W jednym z najnowszych wywiadów Simmons wyjawił, że nagrał już sceny do jednego z najbliższych projektów wspomnianego studia, a w planach są jeszcze kolejne.

Tak, mówiąc krótko, powrócę jeszcze jako J. Jonah Jameson. To jego wielki powrót po kilkuletniej przerwie. Objawił się na krótko tym, którzy byli na tyle rozsądni, by pozostać przed ekranem po napisach końcowych "Spider-Man: Far From Home". Nagrałem już kolejny występ, a z tego co wiem, jeszcze więcej. Zatem, JJJ powróci już na dobre.

W kwestii nagranego już filmu, aktor nie mógł mieć na myśli 3. odsłony "Spider-Mana" z Tomem Hollandem, bowiem zdjęcia jeszcze się nie rozpoczęły. Bardziej realną opcją jest nadchodzący "Morbius" lub sequel "Venoma". Większe znaczenie ma końcowa część wypowiedzi Simmonsa. Jeśli J. Jonah Jameson ma powrócić w kolejnych produkcjach i zadomowić się w uniwersum, chodzi z pewnością o dalsze przygody Petera Parkera.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.