„Powrót do przyszłości” w brutalnej wersji

Robert Skowronski
17.01.2017 12:49
„Powrót do przyszłości” w brutalnej wersji Fot. kadr z wideo

Komedia przygodowa Roberta Zemeckisa nie należy do przykładów kina wypełnionego brutalnością. Powstała jednak skąpana we krwi wariacja na temat obrazu z 1985 roku.

Podzieliliśmy się już z Wami „Kevinem samym w domu” w brutalnej wersji. Teraz w podobny sposób potraktowano „Powrót do przyszłości” dodając do niego dziury po kulach i cieknącą z martwych i okaleczonych ciał krew. W tej wariacji dr Emmett Brown długo nie nacieszył się swoim wehikułem czasu. Wszystko dzięki YouTuberowi o pseudonimie BitMassive.

Pamiętacie scenę, w której Emmett został ostrzelany przez zgraję Libijczyków? Wówczas brak obrażeń został wytłumaczony tym, że bohater miał na sobie kamizelkę kuloodporną. Przenieśmy się jednak do alternatywnej rzeczywistości, w której zapomniał on o założeniu przedmiotu, który mógł uchronić go przed byciem podziurawionym przez kule. Tym razem jest sporo brutalniej i ostrzegamy, że ta wersja nie powinna być oglądana przez dzieci.

Cieszcie się poniższym wideo, które zrujnuje Wasze wspomnienia z dzieciństwa:

„Powrót do przyszłości” doczekał się również porno parodii. Podobny los spotkał zresztą inne znane i cenione obrazy, które możemy oglądać w wersjach tylko dla dorosłych. Tak się stało m.in. z „Strażnikami Galaktyki” czy „Forrestem Gumpem” - tytuły w odmienionych wariacjach brzmiały odpowiednio „Gnardians of the Galaxy” i „Forrest Hump”.

Jeżeli jesteście fanami muzyki z „Powrót do przyszłości”, to prawdopodobnie zechcecie także wysłuchać tych motywów w metalowych wersjach, w tym m.in. od Leo Moracchioliego.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.