Powstaje "Venom 3" oraz "Pogromcy duchów 4". Znamy daty premiery filmów

27.04.2022 11:54
Powstaje "Venom 3" oraz "Pogromcy duchów 4". Znamy daty premiery filmów Fot. LILO/SIPA/SIPA/East News

Sony właśnie poinformowało, że rozszerzy swoje "pajęcze" uniwersum o jeszcze kolejnego "Venoma", a także znowu będzie żerowało na nostalgii w filmie "Pogromcy duchów 4".

Powstają filmy Venom 3 oraz Pogromcy duchów 4

Podczas ostatniego Cinemaconu 2022 Sony pokazało światu całkiem sporo interesujących nowości. Wśród nich znalazł się zlepek nadchodzących produkcji, podczas którego przedstawiono światu karty tytułowe "Venoma 3" oraz niezatytułowanej kontynuacji "Ghostbusters: Afterlife" - twórcy twierdzą, że to "czwarta odsłona serii" (więc nie liczą kobiecego rebootu z 2016 roku).

Polecamy

Niestety, na tym lista informacji się kończy - na razie Sony nie podzieliło się nazwiskami twórców, ani datami premiery. Możemy jednak założyć, że w "Venomie 3" powróci niewątpliwie obsada z poprzednich odsłon z Tomem Hardym na czele, a zmieni się natomiast reżyser, jak w przypadku poprzednich odsłon.

Podobnie będzie pewnie z "Pogromcami duchów 4" - nastoletnie dzieciaki i Paul Rudd zapewne znów pojawią się na ekranie, ale tutaj akurat istnieje szansa, że reżyserem ponownie będzie Jason Reitman, syn twórcy oryginału Ivana Reitmana.

Polecamy

Chociaż oba filmy spotkały się z mieszanym, czy nawet negatywnym przyjęciem ze strony krytyków (i może trochę mniej, ale nadal) widzów, to były sporymi przebojami kasowymi dla Sony. Dlatego też zlecenie kontynuacji tych serii nie jest raczej zaskoczeniem - zwłaszcza, że firma nadal próbuje stworzyć swoje własne filmowe uniwersum wokół postaci z komiksów o Spider-Manie, a Venom jest tutaj kluczową postacią. 

Istnieje możliwość, że Zabójczy Obrońca w końcu spotka się oficjalnie ze Spider-Manem - może Sony zdecyduje się na przywrócenie "do życia" Andrew Garfielda, który podbił serca widzów swoim gościnnym występem w "Spider-Man: No Way Home"?

Tak jak wspomnieliśmy, Sony zapowiedziało jedynie, że planuje zrealizować te filmy. Na razie więcej szczegółów nie znamy.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.