Powstaje dokument o rodzinie Charlesa Mansona

Sergiusz Kurczuk
23.03.2018 12:09
Charles Manson|undefined Fot. Rex Features/East News

Zak Bagans przygotowuje film dokumentalny na temat potomków Charlesa Mansona. Kim są członkowie rodziny przestępcy? 

Charles Manson nie żyje od 19 listopada 2017 roku, ale śmierć przestępcy spowodowała, że nagle przypomniał sobie o nim cały świat. Hollywood zainteresowało się tematem brutalnego zabójstwa dokonanego przez członków sekty Mansona o nazwie Rodzina, którzy napadli na ciężarną żonę i przyjaciół Romana Polańskiego. Ten wątek pojawia się w najnowszym filmie Quentina Tarantino oraz produkcji Mary Harron poświęconej mordercom Sharon TateZak Bagans, twórca horroru dokumentalnego „Demon House”, w swoim najnowszym filmie też postanowił przyjrzeć się rodzinie Mansona. Tym razem chodzi jednak o pokrewieństwo krwi.

Charles Manson - rodzina

Jak donosi TMZ, Bagans będzie producentem wykonawczym filmu zatytułowanego „Manson’s Bloodline”. Produkcja ruszyła tuż po śmierci kryminalisty. Głównym bohaterem będzie oczywiście Manson, ale ważną część będzie stanowiła opowieść o osobach spokrewnionych z przywódcą Rodziny. W filmie zobaczymy między innymi sądową batalię o ciało Mansona, a także... materiał z pogrzebu przestępcy, na którym widać otwartą trumnę ze zwłokami. Bagans wyznał, że inspiracją do powstania filmu było spotkanie z Jasonem Freemanem - wnukiem Mansona. Filmowiec i potomek guru Rodziny zaprzyjaźnili się i szybko wyszło na jaw, że Freeman zawsze chciał spotkać się z dziadkiem twarzą w twarz. Początkowo „Manson’s Bloodline” miał pokazać spotkanie wnuka z Mansonem, jednak amerykański system więziennictwa nie pozwolił na odwiedziny w celi. Freeman mógł zobaczyć dziadka osobiście dopiero w dniu pogrzebu. Ten moment został uwieczniony w dokumencie Bagansa. 

Charles Manson w więzieniu Fot. foto: Wally Fong/East News

Na razie nie podano innych szczegółów dotyczących „Manson’s Bloodline”. To nie jedyny dokument na temat przestępcy, który powstał w ostatnich miesięcy. W produkcji telewizyjnej „Charles Manson: The Final Words”, w której narratorem był Rob Zombie, padły ostatnie słowa kryminalisty zarejestrowane przez urządzenia nagrywające. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.