Powstaje druga część horroru "Corona Zombies". Opowie o wyzwoleniu Joe Exotica z więzienia

17.04.2020 14:23
Corona Zombies 2|undefined Fot. materiały promocyjne/AITH

Dopiero co odbyła się premiera filmu "Corona Zombies", a twórcy już planują sequel. Druga część skupi się na postaci Joe Exotica z serialu "Król tygrysów".

Dla wielu pandemia koronawirusa to prawdziwy horror. Niektórzy jednak znaleźli swoją niszę. Chodzi między innymi o twórców filmu "Corona Zombies", którzy tydzień po premierze zapowiedzieli realizację drugiej części. Centralną osią fabuły horroru ma być postać Joe Exotica - jednego z głównych bohaterów serialu dokumentalnego platformy Netflix "Król tygrysów".

"Corona Zombies 2" - Joe Exotic głównym bohaterem horroru

Kiedy pandemia COVID-19 się skończy, jej symbolami zostaną za pewne maseczka ochronna, papier toaletowy i... Joe Exotic. Serial Netfliksa o ekscentrycznym właścicielu zoo został wielkim hitem i wiele osób upatruje sukces dokumentu w izolacji narzuconej obywatelom wielu państw świata. W końcu skoro nie można wyjść na zewnątrz, to czemu nie odpalić sobie nowości na Netfliksie? Tak czy inaczej, produkcja podbiła serca milionów widzów na całym globie, a Joe Exotic stał się ikoną i popularnym memem.

Przeczytaj także

W tym kierunku podążyli twórcy "Corona Zombies", którzy zapowiedzieli, że niebawem zobaczymy sequel filmu zatytulowany "Barbie and Kendra Save the Tiger King". Studio produkcyjne AITH zaprezentowało nawet plakat nadchodzącego dzieła.

foto: materiały promocyjne/AITH Fot. foto: materiały promocyjne/AITH

Zane z pierwszej części bohaterki grane przez Cody Renee Cameron i Robin Sydney, tym razem muszą zmierzyć się z nowym zagrożeniem wywołanym pandemią koronawirusa. Wydawać by się mogło, że hordy wygłodniałych żywych trupów były wystarczającym wyzwaniem. Okazuje się, że nuda jest o wiele gorszym problemem. Z tego powodu pochłaniają za jednym zamachem dokument o człowieku zafascynowanym tygrysami, który sam trafił za kratki i postanawiają wyciągnąć go z więzienia. Barbie i Kendra ruszają ze słoneczego Los Angeles do gorącej Afryki (ale przecież tam nie ma tygrysów!), by wcielić swój plan w życie i uczynić Joe Exotica wolnym człowiekiem.

Przeczytaj także

"Barbie and Kendra Save the Tiger King" - kiedy premiera?

Twórcy zapowiedzieli, że film będzie można obejrzeć już 15 maja 2020 roku. Produkcja zostanie udostępniona w aplikacji i na kanale Full Moon Features. Jakim cudem uda im się tak szybko stworzyć długometrażowy film? Prawdopodobnie, tak jak w przypadku poprzedniej części ludzie odpowiedzialni za to kuriozalne przedsięwzięcie stworzą remiks, wykorzystując jakiś stary, zapomniany, niskobudżetowy horror. Obawiamy się, że to nie jest ostatnie koronawirusowe słowo twórców "Corona Zombies"...

 

Przeczytaj także

Zobacz też: COVID-19 zmienia ludzi w żywe trupy w pierwszym zwiastunie horroru "Corona Zombies"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.