Powstaje film "Batman kontra Wojownicze Żółwie Ninja". Zobacz pierwsze kadry z produkcji

Sergiusz Kurczuk
14.02.2019 11:21
kadry z filmów Liga Sprawiedliwości i Wojownicze Żółwie Ninja|undefined Fot. kadry z filmów Liga Sprawiedliwości i Wojownicze Żółwie Ninja

Warner Bros. Animation szykuje kolejny pełnometrażowy film animowany. Tym razem zobaczymy pojedynek Batmana i Wojowniczych Żółwi Ninja. Jak prezentuje się ta nietypowa produkcja? 

Fani różnego rodzaju komiksowych i filmowych serii lubią poteoretyzować i toczyć w wyobraźni walki fikcyjnych bohaterów, którzy żyją we własnych, niezależnych od siebie światach. Czasem zdarza się jednak, że dwie firmy wchodzą we współpracę i tworzą crossover. Niedługo fani Batmana i Wojowniczych Żółwi Ninja będą świadkami takiego połączenia. Warner Bros. Animation powoła do życia film animowany pod tytułem "Batman Vs. Teenage Mutant Ninja Turtles". 

Przeczytaj także

"Batman Vs. Teenage Mutant Ninja Turtles" - pierwsze kadry z nowej animacji Warner Bros.

Stacja Syfy poinformowała, że wytwórnia Warner Bros. Animation stworzy kolejny pełnometrażowy film animowany o Batmanie. Tym razem na ekranie towarzyszyć mu będą Wojownicze Żólwie Ninja. Fani komiksów DC na pewno nie będą zdziwieni, bo bohaterowie, chociaż żyją w innych uniwersach już się spotkali. W 2015 roku zaprezentowano miniserię "Batman/Teenage Mutant Ninja Turtles", która stała się kanwą nadchodzącego filmu. Dzięki między wymiarowemu portalowi zmutowane waleczne gady trafią do Ghotam City, gdzie oczywiście spotkają Mrocznego Rycerza. Początkowo pomiędzy bohaterami dojdzie do konfliktu, ale szybko okaże się, że Batman i Żółwie muszą połączyć siły, by pokonać zagrożenie czychające na oba światy. Twórcy zaprezentowali pierwsze kadry z filmu "Batman Vs. Teenage Mutant Ninja Turtles".

Batman Vs. Teenage Mutant Ninja Turtles Fot. foto: materiał promocyjny
Batman Vs. Teenage Mutant Ninja Turtles Fot. foto: materiał promocyjny

Na zdjęciach widzimy nie tylko tytułowych bohaterów, ale również Robina i Batgirl. Warto zwrócić uwagę na wygląd Żółwi. Prawdopodobnie w animacji zobaczymy wersję herosów dobrze zaprawionych w bojach. Wskazuje na to groźna mina Raphaela oraz blizna na jego oku. Batman może początkowo mieć spore kłopoty.

"Batman Vs. Teenage Mutant Ninja Turtles" - kiedy premiera?

W filmie pojawi się wielu przeciwników Mrocznego Rycerza. W obsadzie pojawią się Troy Baker zarówno w roli Batmana i Jokera, Darren Criss jako Raphael, Kyle Mooney jako Michelangelo, Baron Vaughn w roli Donatello, oraz Eric Bauza, który zagra Leonardo. Dołączą do nich Rachel Bloom, wcielająca się w Batgirl, Tom Kenny jako Penguin, John DiMaggio w roli Mr. Freeze'a, Tara Strong, która zagra Harley Quinn i Poison Ivy, Carlos Alazraqui użyczający głosu Bane'owi, oraz Cas Anvar jako Ra's al Ghul. Premiera produkcji została wyznaczona na wiosnę 2019 roku. Na razie nie zdradzono dokładnej daty debiutu filmu. "Batman Vs. Teenage Mutant Ninja Turtles" podobnie jak inne animowane filmy Warner Bros. wyjdzie w wersji cyfrowej oraz trafi na Blu-ray i DVD.

>>Zobacz też: DC pokazało zwiastun animowanego serialu „Harley Quinn”<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.