Powstaje nowa wersja "Zemsty frajerów". Przygotuje ją twórca "Family Guya"

17.12.2020 10:37
Powstaje nowa wersja "Zemsty frajerów". Przygotuje ją twórca "Family Guya" Fot. Mary Evans Picture Library/East News

Seth MacFarlane został producentem nowej wersji kultowej komedii dla nastolatków z lat 80. Poznaliśmy również duet scenarzystów, którzy wcielą się też w główne role.

Seth MacFarlane stworzy nową wersję Zemsty frajerów

Seth MacFarlane zamierza przygotować nową wersję starego jak świat motywu rywalizacji między nerdami i sportowcami. Twórca "Family Guya", "American Dad" i filmów "Ted" tworzy nową wersję "Zemsty frajerów" na potrzeby 20th Century Studios.

Polecamy

W projekcie pomogą mu Keith i Kenny Lucas, bracia bliźniacy najlepiej znani ze swojego występu w "22 Jump Street". Panowie mają nie tylko zagrać główne role, ale także napisać scenariusz nadchodzącego filmu - w tym pomoże im też Alex Rubens, najlepiej znany z programów "The Twilight Zone", "Key and Peele" oraz "Ricka i Morty'ego". 

Polecamy

Nowa wersja nie będzie wersją 1-1 oryginalnego filmu - ten bowiem dość mocno się zestarzał i został skrytykowany chociażby za to, że w gruncie rzeczy pokazał gwałt w  pozytywnym świetle. Według Variety, film ma być współczesną wariacją na temat kultury nerdów i czym tak naprawdę są geekowie w XXI wieku.

Bracia Lucas na razie pracują nad nową komedią z Philem Lordem i Christopherem Millerem (twórcy "Lego Batmana" i wspomnianego "22 Jump Street"). Są też scenarzystami i producentami filmu "Judas and the Black Messiah", dramatu z Danielem Kaluuyą i Lakeithem Stanfieldem w rolach głównych. Obraz opowie o morderstwie lidera Black Panther, Freda Hamptona.

Data premiery nowej "Zemsty frajerów" jest na razie nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.