Powstaje reboot „Aniołków Charliego”. Kto wcieli się w słynne agentki?

Natalia Hluzow
02.07.2018 11:34
Aniołki Charliego|undefined Fot. materiały promocyjne filmu "Aniołki Charliego"

Trwają przygotowania do kolejnej wersji filmu o pracownicach agencji detektywistycznej wykonujących zlecenia tajemniczego szefa. Kto zagra nowe Aniołki Charliego?

„Aniołki Charilego” zadebiutowały w latach 70. w telewizyjnym serialu stacji ABC, szybko stając się ikonami popkultury. W uwielbiane panie detektyw wcielały się wówczas Jaclyn Smith, Farrah Fawcett i Kate Jackson. W 2000 roku serial doczekał się filmowego rebootu, w którym wystąpiły Cameron Diaz, Lucy Liu i Drew Barrymore. Po niezbyt przychylnych ocenach i jeszcze gorzej odebranym sequelu zdecydowano się porzucić serię. Wytwórnia Sony zdecydowała się jednak na ponowną próbę wskrzeszenia Aniołków Charliego. Kto wcieli się w główne bohaterki rebootu?

„Aniołki Charliego”: kto zagra w reboocie?

Informacje o nowych Aniołkach Charliego pojawiły się już na początku 2018 roku. Do obsady została zaangażowana Kristen Stewart. Lupita Nyong’o, gwiazda „Black Panthera”, jest na etapie negocjacji ze studiem. Na początku lipca 2018 dowiedzieliśmy się natomiast, że słynne trio uzupełni Naomi Scott znana z pełnometrażowego filmu „Power Rangers”.

Aniołki Charliego Fot. foto: Vianney Le Caer/Invision/AP/Fotolink/EAST NEWS; Gilbert Flores/Broadimage/EAST NEWS; Anthony Behar/Sipa USA/East News

Nowe „Aniołki Charliego” – kiedy premiera?

Reżyserką filmu jest Elizabeth Banks, aktorka i reżyserka, która pojawiła się m.in. w serii „Igrzyska śmierci” oraz wyreżyserowała film „Pitch Perfect 3”. Scenariusz napisali Evan Spiliotopoulos  („Piękna i Bestia”), David Auburn („Dom nad jeziorem”) oraz duet odpowiedzialny za „Wielki mur” w składzie Doug Miro i Carlo Bernard. Zdjęcia będą realizowane w Berlinie, a ich rozpoczęcie planowane jest na wrzesień 2018. Na razie tajemnicą jest, kto użyczy głosu tytułowemu Charliemu.

Premiera „Aniołków Charliego” została zapowiedziana na 7 czerwca 2019.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.