Powstaje reboot „Zakonnicy w przebraniu”. Whoopi Goldberg potwierdziła udział w filmie

Sergiusz Kurczuk
26.09.2018 11:36
Powstaje reboot „Zakonnicy w przebraniu”. Whoopi Goldberg potwierdziła udział w filmie Fot. kadr z filmu Zakonnica w przebraniu

Kolejny przebój lat 90. dostanie nowe życie. Tym razem komedia „Zakonnica w przebraniu”. W filmie wystąpi Whoopi Goldberg. W kogo się wcieli?

Komediowa seria „Zakonnica w przebraniu” była prawdziwym hitem lat 90. XX wieku. Obecnie panuje trend na tworzenie kolejnych części, robienie remake'ów lub rebootów filmów z tamtego okresu. Nic dziwnego, że studio Disney postanowiło wznowić historię o kobiecie uciekającej przed mafią, która ukryła się w zakonie. W główną bohaterkę wcieliła się Whoopi Goldberg, którą ostatnio wystąpiła w filmie „Black Dog, Red Dog” z 2017 roku. Okazuje się, że aktorka pojawi się również w reboocie „Zakonnicy w przebraniu”. Kogo zagra?

Whoopi Goldberg w reboocie „Zakonnicy w przebraniu”

Prace nad nową wersją filmu trwają już od roku 2015. Goldebrg pojawiła się w programie Good Morning Britain, gdzie zapytano ją o reboot „Zakonnicy w przebraniu”.

Zaradziła, że zagra w filmie, chociaż jej rola będzie raczej symboliczna. 

Byliśmy w Disneyu prosić o kolejny film, ale oni uznali, że pójdą w innym kierunku z „Zakonnicą w przebraniu”. Więc nie będzie to „Zakonnica w przebraniu 3”. To raczej całkiem nowe wcielenie „Zakonnicy w przebraniu”. Wydaje mi się, że przejdę gdzieś w jakieś scenie i w ten sposób będę częścią tego filmu. 

Udział Goldebrg w reboocie „Zakonnicy w przebraniu” będzie więc ograniczał się do występu gościnnego. Prawdopodobnie zagra więc epizod w jednej ze scen, który będzie ukłonem w stronę oryginalnej serii. Całkiem możliwe, że znowu zobaczymy zwariowaną opowieść o kobiecie, która jest chroniona programem ochrony świadków i w obawie o swoje życie ukryje się w klasztorze, podając się za zakonnicę. Za scenariusz nowej wersji „Zakonnicy w przebraniu” odpowiedzą Kirsten „Kiwi” Smith i Karen McCullah znane z pracy przy takich tytułach jak „Legalna blondynka”, „Ona to on”, czy „Króliczek”. Producentką została natomiast znana z „Kopciuszka” Alli Shearmur. Na razie nie podano, kiedy możemy spodziewać się nowej „Zakonnicy w przebraniu” w kinach. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.