Powstaną kolejne odsłony filmowego "Mortal Kombat"? Warner Bros. chce rozwinąć markę

14.09.2021 14:32
Powstaną kolejne odsłony filmowego "Mortal Kombat"? Warner Bros. chce rozwinąć markę Fot. New Line Cinema & Warner Bros. Pictures/Capital Picture/East News

"Mortal Kombat" z 2021 roku zdobył przeciętne oceny i nie był specjalnie zachwycającą produkcją, ale miał kilka niezłych elementów. Przede wszystkim był też (względnym) sukcesem komercyjnym i twórcy chcą stworzyć kolejne filmy z serii.

Mortal Kombat stanie się filmową franczyzą?

Wygląda na to, że Warner Bros. może pracować nad kolejnymi filmami związanymi z "Mortal Kombat", które zadebiutowało na HBO Max i w kinach w 2021 roku. Jak podaje Variety, studio "próbuje rozwinąć kolejne postaci z uniwersum Mortal Kombat". Samo zakończenie ostatniego filmu sugeruje nam, która postać na pewno pojawiłaby się w kontynuacji serii.

Polecamy

Variety zrobiło reportaż na temat tego, jak studio filmowe próbuje mierzyć sukcesy swoich filmów w trakcie pandemii. Przypomnijmy, że WB zdecydowało się na pokazywanie swoich produkcji jednocześnie w kinach oraz na HBO Max.

Pod koniec nowej wersji "Mortal Kombat" widzimy, że Cole Young zamierza wybrać się do Los Angeles, by zaprosić do udziału w turnieju Johnny'ego Cage'a. Na razie Warner Bros. nie znalazł idealnego kandydata do tej roli, aczkolwiek fani serii od dawna uważają, że Cage'a powinien zagrać Ryan Reynolds. 

Polecamy

Twórcy niewątpliwie zamierzają wykorzystać Johnny'ego Cage'a w nadchodzących filmach z serii. Tak zresztą podaje Variety. Poza tym umówmy się - twórcy mają dosłownie dziesiątki postaci, z których mogą korzystać. Jest Baraka, Motaro, Kitana, Kotal Kahn, czy Sheeva. Naprawdę mają z czego korzystać.

Plotki o Cage'u stały się na tyle głośne, że odniósł się do nich nawet sam Ryan Reynolds. Mężczyzna wrzucił na Twittera quasi-reklamę swojej sieci komórkowej Mint Mobile, w której przy okazji nawiązał do znanej marki. Mamy nadzieję, że twórcy z Edem Boonem na czele będą mogli kontynuować swoją wizję, a pierwsze szczegóły powinniśmy poznać już niedługo.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.