Powstanie "Kraina Lodu 3"? Aktor użyczający głosu Olafowi skomentował tę kwestię

02.06.2020 12:55
Foto: materiały prasowe Disney|undefined Fot. materiały prasowe Disney

Josh Gad wypowiedział się odnośnie powstania kolejnej odsłony "Kraina lodu". Czy spełnią się marzenia fanów?

"Kraina Lodu" to niepodważalnie jedna z najpopularniejszych bajek ostatnich lat. Przygody Elsy, Anny i bałwanka Olafa mają szansę wejść do panteonu klasyków kina animowanego. Dotąd otrzymaliśmy dwie odsłony filmu. Czy doczekamy się trzeciej?

"Kraina Lodu" - powstanie 3. część? 

To pytanie już od roku zadają sobie wszyscy fani serii. Po sukcesie pierwsze produkcji, aż 6 lat przyszło nam czekać na sequel. Czy z kolejną odsłoną będzie tak samo? I czy w ogóle powstanie? Na ten temat wypowiedział się Josh Gad, który podkłada głos Olafowi w oryginalnej wersji językowej. W rozmowie z serwisem PopCulture.com, aktor wyznał:

Nie mam pojęcia. W sensie, sytuacja wygląda tak - "Kraina Lodu 2" nie powstała dopóki nie było ku temu powodu. I opierając się na tej zasadzie, nie wiem, czy i kiedy "Kraina Lodu 3" powstanie. Decyzje podejmowane są na wyższych szczeblach, ale powiem wam tak: pojawiła się szansa, by wziąć tych bohaterów i znów opowiedzieć historię o nadziei i inspiracji. Dlatego zespół Disneya i ja połączyliśmy siły w ciągu ostatnich kilku tygodni, aby stworzyć "W domu z Olafem". [...] I w ten oto sposób saga "Krainy Lodu" jest kontynuowana, choć produkcja nie jest trzecią odsłoną filmu. Ale zobaczymy! Jeśli jest jakaś historia warta opowiedzenia, mam pewność, że Jennifer Lee i niesamowity zespół animacji Disneya pewnego dnia ją opowiedzą.

Przeczytaj także

"Kraina Lodu" szybko stała się światowym fenomenem, a Elsa, Anna i Olaf zaskarbili sobie miłość fanów na całym świecie. Druga odsłona serii odniosła taki sukces finansowy, że widnieje obecnie na podium najbardziej dochodowych filmów animowanych w historii. Wydaje się zatem, że powstanie kolejnej części jest jak najbardziej realną kwestią. 

 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.