Powstanie "Mad Max 5". Reżyser George Miller jest gotowy wejść na plan zdjęciowy

07.02.2020 13:05
Mad Max: Na drodze gniewu|undefined Fot. kadr z fillmu Mad Max: Na drodze gniewu

Jesienią ruszą zdjęcia do piątej części serii "Mad Max". Reżyser George Miller jest zwarty i gotowy, żeby rozpocząć zdjęcia do produkcji, które odbędą się w Australii.

O piątej części filmu "Mad Max" spekulowało się już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz pojawiło się oficjalne potwierdzenie tej informacji. Twórca serii powróci zarówno w roli reżysera, jak i scenarzysty. George Miller przygotowuje się do zdjęć, które rozpoczną się jesienią 2020 roku.

"Mad Max 5" - George Miller gotowy do pracy nad filmem

Jak podaje serwis Geeks WorldWide, już za kilka miesięcy rozpoczną się zdjęcia do filmu "Mad Max: Wasteland", który będzie piątą częścią słynnej serii, pokazującej postapokaliptyczny świat. "Mad Max" zadebiutował w 1979 roku i w oryginale w tytułowego bohatera wcielił się Mel Gibson. Aktor powrócił w dwóch kolejnych sequelach, które stworzono w latach 80., jednak czwarta część opowiadała o innym protagoniście. Zagrał go Tom Hardy, a akcja filmu "Mad Max: Na drodze gniewu", działa się wiele lat po wydarzeniach ukazanych w pierwotnej trylogii.

Przeczytaj także

Fani cod pięciu lat czekali na potwierdzenie informacji na temat produkcji kolejnego sequela. Opłacało się być cierpliwym, Miller przygotowuje się do rozpoczęcia zdjęć na planie "Mad Max: Wasteland". W rolach głównych prawdopodobnie powrócą Tom Hardy i Charlize Theron. Wiadomo, że zdjęcia będą kręcone jesienią 2020 roku w Australii. Na razie jednak nie zdradzono informacji na temat fabuły filmu.

Przeczytaj także

"Mad Max 5" - kiedy premiera?

"Mad Max: Wasteland" nie dostał jeszcze oficjalnej daty premiery. Prawdopodobnie do kin zawita jednak w roku 2022. Fani musieli długo czekać na powrót serii z powodu problemów prawnych pomiędzy Warner Bros. i Millerem. Na szczęście wszystko jest już na dobrej drodze i za jakiś czas zobaczymy kolejne przygody tytułowego bohatera, który będzie przemierzał bezkresne pustkowia postapokaliptycznego świata.

Przeczytaj także

Zobacz też: George Miller na drodze gniewu. Czy pozew przeciw Warner Bros. zniweczy szanse na kontynuację „Mad Maxa”?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.