Powstanie "The Batman 2". Twórcy już rozmawiają o potencjalnych scenariuszach

24.02.2022 11:17
Powstanie "The Batman 2". Twórcy już rozmawiają o potencjalnych scenariuszach Fot. Album Online/East News

Film "The Batman" nie zdążył jeszcze zadebiutować w kinach, a już pojawiły się informacje, że twórcy mogą pracować nad kontynuacją opowieści z Robertem Pattinsonem w roli głównej.

The Batman 2 powstanie? Trwają już rozmowy na temat projektu

Jak podaje The Independent, reżyser i scenarzysta filmu "The Batman" wyjawił podczas londyńskiej premiery produkcji DC Comics, że niewątpliwie świat przedstawiony w jego obrazie będzie rozszerzony na różne sposoby.

Polecamy

Wiemy, że HBO Max pracuje nad serialem o Pingwinie z Colinem Farrellem w roli głównej, ale wygląda na to, że są już dyskusje o kontynuacji "The Batman":

Naprawdę wierzę w to, co zrobiliśmy i nie mogę się doczekać aż opowiemy więcej historii. Robimy serial o Pingwinie z Colinem dla HBO Max, co będzie świetne. No i pracujemy też nad innymi rzeczami - w tym nad nowym filmem.

W filmie "The Batman" oprócz Roberta Pattinsona pojawią się m.in. Colin Farrell jako Pingwin, Paul Dano jako Człowiek-Zagadka, Zoe Kravitz jako Kobieta-Kot, John Turturro jako Carmine Falcone, Peter Sarsgaard jako Gil Colson, Jayme Lawson jako Bella Real, Barry Keoghan jako funkcjonariusz Stanley Merkel, Andy Serkis jako Alfred Pennyworth i Jeffrey Wright jako komisarz Jim Gordon.

Polecamy

Film "The Batman" ma zadebiutować w kinach już 4 marca 2022 roku. 

Twórcy poinformowali też, że film "The Batman" stosunkowo szybko zadebiutuje też na HBO Max - premiera jest planowana już na kwiecień 2022 roku, zaledwie półtora miesiąca po jego debiucie kinowym.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.