Powstanie "The Batman 2". Twórcy już rozmawiają o potencjalnych scenariuszach

24.02.2022 11:17
Powstanie "The Batman 2". Twórcy już rozmawiają o potencjalnych scenariuszach Fot. Album Online/East News

Film "The Batman" nie zdążył jeszcze zadebiutować w kinach, a już pojawiły się informacje, że twórcy mogą pracować nad kontynuacją opowieści z Robertem Pattinsonem w roli głównej.

The Batman 2 powstanie? Trwają już rozmowy na temat projektu

Jak podaje The Independent, reżyser i scenarzysta filmu "The Batman" wyjawił podczas londyńskiej premiery produkcji DC Comics, że niewątpliwie świat przedstawiony w jego obrazie będzie rozszerzony na różne sposoby.

Polecamy

Wiemy, że HBO Max pracuje nad serialem o Pingwinie z Colinem Farrellem w roli głównej, ale wygląda na to, że są już dyskusje o kontynuacji "The Batman":

Naprawdę wierzę w to, co zrobiliśmy i nie mogę się doczekać aż opowiemy więcej historii. Robimy serial o Pingwinie z Colinem dla HBO Max, co będzie świetne. No i pracujemy też nad innymi rzeczami - w tym nad nowym filmem.

W filmie "The Batman" oprócz Roberta Pattinsona pojawią się m.in. Colin Farrell jako Pingwin, Paul Dano jako Człowiek-Zagadka, Zoe Kravitz jako Kobieta-Kot, John Turturro jako Carmine Falcone, Peter Sarsgaard jako Gil Colson, Jayme Lawson jako Bella Real, Barry Keoghan jako funkcjonariusz Stanley Merkel, Andy Serkis jako Alfred Pennyworth i Jeffrey Wright jako komisarz Jim Gordon.

Polecamy

Film "The Batman" ma zadebiutować w kinach już 4 marca 2022 roku. 

Twórcy poinformowali też, że film "The Batman" stosunkowo szybko zadebiutuje też na HBO Max - premiera jest planowana już na kwiecień 2022 roku, zaledwie półtora miesiąca po jego debiucie kinowym.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.