Powstanie "Top Gun 3"? Tom Cruise już zachęca do tego obsadę, bo "Maverick" zarobił ponad miliard dolarów

11.07.2022 11:12
Powstanie "Top Gun 3"? Tom Cruise już zachęca do tego obsadę, bo "Maverick" zarobił ponad miliard dolarów Fot. Everett Collection/East News

Tom Cruise już podobno planuje stworzenie "Top Guna 3" - tak przynajmniej twierdzi Miles Teller, który w nowym filmie grał Roostera, syna Goose'a.

Top Gun 3 jest już w planach? Wszystko przez sukces Mavericka

Po ogromnym sukcesie filmu "Top Gun: Maverick", gwiazdy powoli szykują się mentalnie do powrotu na plan zdjęciowy filmu o pilotach - tak przynajmniej stwierdził niedawno Miles Teller, czyli filmowy Rooster, jeden z głównych bohaterów nowej produkcji.

Polecamy

Jeden z najważniejszych członków obsady "Mavericka" porozmawiał niedawno z portalem Entertainment Tonight. Zdradził wówczas, że odbyły się już rozmowy na temat potencjalnej kontynuacji przygód tytułowego bohatera i jego załogi:

Rozmawialiśmy już na ten temat z Tomem, ale na razie nie mamy konkretów.

Kontynuacja nie byłaby w obecnym momencie zaskakująca - w końcu "Top Gun: Maverick" (tu akurat ku zaskoczeniu wszystkich) przebił niedawno barierę miliarda dolarów przychodu w kinach, stając się oficjalnie najlepiej zarabiającym filmem 2022 roku (bijąc pod tym względem "Doktora Strange'a 2").

Polecamy

Sprawa jest jednak jeszcze nieprzesądzona - jak powiedział sam Miles Teller, ostateczna decyzja dotycząca "Top Guna 3" zostanie podjęta przez Toma Cruise'a. To w końcu on czekał ponad 30 lat na to, by zrealizować "Mavericka":

Wiecie, powrót do tej roli i tej serii byłby świetny dla nas wszystkich, ale to TC jest tutaj szefem. Wszystko zależy od Toma.

A co na to wszystko Cruise? Ano ten od kilku miesięcy siedzi w Londynie, gdzie realizuje sceny do nadchodzących filmów z serii "Mission: Impossible", opatrzonych podtytułem "Dead Reckoning Part 1" i "Part 2". W międzyczasie oglądał zmagania podczas Wimbledonu, czy poszedł na koncert The Rolling Stones, więc na razie trudno stwierdzić, czy w głowie ma już pomysły na kolejnego "Top Guna".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.