Powstanie amerykańska wersja oscarowego "Na rauszu". Leonardo DiCaprio zagra alkoholika

28.04.2021 11:27
Powstanie amerykańska wersja oscarowego "Na rauszu". Leonardo DiCaprio zagra alkoholika Fot. Invision/Invision/East News

Ogłoszono, że powstanie amerykańska wersja filmu "Na rauszu", który kilka dni temu został nagrodzony Oscarem. Główną rolę zagra Leonardo DiCaprio.

Powstaje amerykańska wersja filmu Na rauszu

Jak podaje serwis Deadline, film Thomasa Vinterberga o tytule "Na rauszu" ma dostać amerykański remake z Leonardo DiCaprio w roli głównej. Aktor ma również wyprodukować nadchodzącą produkcję.

Polecamy

Produkcja z Madsem Mikkelsenem w roli głównej wygrała niedawno Oscara za Najlepszy film międzynarodowy. Opowiada o czterech mężczyznach w średnim wieku, którzy postanawiają dzień w dzień eksperymentować z podnoszeniem sobie poziomu alkoholu we krwi. 

Polecamy

Firma produkcyjna DiCaprio (Appian Way) wygrała aukcję o prawa do amerykańskojęzycznej wersji filmu "Na rauszu". Mają jej w tym pomóc Endeavor Content oraz Makeready. Leonardo DiCaprio ma również zagrać główną rolę w filmie (a przynajmniej jest w trakcie negocjacji do roli).

Na razie nie mamy pojęcia, kto może zająć się reżyserią i scenariuszem nadchodzącego filmu. Thomas Vinterberg potwierdził jednak, że nie jest w żaden sposób zaangażowany w odświeżoną wersję "Na rauszu".

Reżyser wypowiedział się jednak na temat remake'u w rozmowie z IndieWire. Stwierdził, że to bardzo miła inicjatywa:

Widziałem wiele interpretacji mojej pracy w przeszłości. To jest całkiem interesująca propozycja i miło mi, że ktoś chce przerabiać moje dzieła w różne wersje. Teraz ten film jest w rękach jednego z najlepszych aktorów wszechczasów, który nie tylko jest świetny w swoim zawodzie, ale także angażuje się tylko i wyłącznie w genialne projekty. Jestem przepełniony nadzieją i ciekawy tego, co przygotują.

Niestety film "Na rauszu" na razie nie zadebiutował w Polsce. Mamy nadzieję, że niedługo kina zostaną otwarte.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.