Powstanie film „Kingsman 3”. Poznaliśmy również datę premiery produkcji

Kamil Kacperski
24.09.2018 12:04
Kingsman|undefined Fot. materiały prasowe

FOX potwierdził, że po raz kolejny Matthew Vaughn będzie reżyserem i scenarzystą produkcji o szpiegowskim filmie akcji z Taronem Egertonem i Colinem Firthem w rolach głównych.

O powstaniu 3. filmu z serii poinformował portal Exhibitor Relations, który zajmuje się analizą box-offisu (jak sami twierdzą są „autorytetem od 1974 roku”). Na łamach swojego Twittera potwierdził, że FOX przygotuje ostatnią część trylogii, którą wyreżyseruje i napisze Matthew Vaughn, autor dwóch poprzednich części.

Święta trójca została potwierdzona - Niezatytułowany film „Kingsman” FOX trafi do kina 8 listopada 2019 roku. I tak, Matthew Vaughn powróci jako reżyser i scenarzysta.

Kingsman 3 - o czym będzie?

Druga część „Kingsman” o podtytule „Złoty krąg”, zaprezentowała widzom amerykańską wersję agencji Kingsman, która nosiła nazwę Statesman. W filmie oprócz Tarona Egertona (Eggsy, główny bohater), Colina Firtha (Galahad, mentor Eggsy'ego) i Marka Stronga (Merlin, mistrz technologii) poznaliśmy postaci Channinga Tatuma (agent Tequila), Jeffa Bridgesa (agent Champagne) oraz Halle Berry, która wciela się w szefową amerykańskiej instytucji o pseudonimie Ginger.

Na razie wiemy jedynie, że do obsady filmu dołączy dwóch nowych bohaterów - jednym z nich ma być Conrad, arogancki i pewny siebie syn jednego z brytyjskich diuków. Drugim ma być natomiast nieco starszy mężczyzna. Wiemy jedynie, że twórcy chcą, żeby zagrał go Ralph Finnes.

Kingsman 3 - kiedy premiera?

That Hashtag Show poinformowało o tym, że zdjęcia do 3. części „Kingsman” ruszą na początku 2019 roku, więc twórcy nie mają dużo czasu na przygotowanie produkcji. Być może premiera zostanie przesunięta. Na razie jednak pozostajemy przy tym, że film „Kingsman 3” pojawi się w kinach 8 listopada 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.