Powstanie kolejny film o Wojowniczych Żółwiach Ninja

Kamil Kacperski
21.06.2018 12:30
Powstanie kolejny film o Wojowniczych Żółwiach Ninja Fot. kadr z wideo

Wytwórnia Paramount Pictures zapowiedziała, że zamierza wyprodukować kolejny film o Wojowniczych Żółwiach Ninja. Na razie nie wiemy jednak, czy będzie to całkowity reboot serii, czy sequel „Wyjścia z cienia”.

Informacje podał The Hollywood Reporter. Według nich, Paramount planuje przygotować kolejny film opowiadający o Żółwiach Ninja. Scenarzystą projektu został Andrew Dodge, który jest odpowiedzialny za m.in. „Bad Words” z Jasonem Batemanem w roli głównej. Dowiedzieliśmy się również, że producentami filmu zostaną Michael Bay, Andrew Form oraz Brad Fuller.

Obecność Michaela Baya sugeruje, że produkcja byłaby raczej bezpośrednim sequelem wydanego w 2016 roku filmu „Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z cienia”, który okazał się być klapą - nie tylko artystyczną, ale również kasową. Film zarobił w boks-offisie „zaledwie” 298 milionów dolarów na całym świecie, co było wynikiem prawie dwa razy gorszym od wydanej w 2014 roku części pierwszej.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Nowe Wojownicze Żółwie Ninja

Oczywiście, nie oznacza to, że studio nie postanowi odświeżyć marki i zatrudnić nowych aktorów, którzy wcielą się nie tylko w Żółwie, ale również w bohaterów pobocznych, takich jak April O'Neal (w poprzednich filmach grała ją Megan Fox), czy Casey Jones (w tej roli Stephen Amell znany z występów w serialu „Arrow”). W nowym filmie mogliby się pojawić niepokazani dotąd przeciwnicy Wojowniczych Gadów, co mogłoby przyciągnąć do kin nowych widzów i zrewitalizować markę, której dobre imię nadszarpnęły dwie poprzednie produkcje. 

To się dopiero okaże, gdy Paramount oficjalnie zdradzi swoje plany dotyczące Wojowniczych Żółwi Ninja. Marka na razie ma się dobrze, ponieważ w 2017 roku zadebiutował nowy serial animowany opowiadający o przygodach żółwi, a same postaci pojawiły się gościnnie w grze „Injustice 2”, czyli bijatyce z bohaterami i złoczyńcami DC w rolach głównych. 

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.