Powstanie nowy "Kevin sam w domu". W roli głównej wystąpi gwiazda "Jojo Rabbit"

11.12.2019 08:38
Kevin sam w domu|undefined Fot. kadr z filmu "Kevin sam w domu"/Disney

Jakiś czas temu Disney potwierdził, że przygotuje nową wersję filmu świątecznego "Kevin sam w domu". Teraz poznaliśmy członków obsady nadchodzącej produkcji.

Według informacji podanych przez Entertainment Weekly w sierpniu 2019 roku, szef Disneya zapowiedział, że wkrótce powstanie uwspółcześniona wersja przygód zaradnego chłopca, który zostaje na święta zupełnie sam w pustym domu atakowanym przez złodziei. Nowy "Kevin sam w domu" ma być dostosowany do następnego pokolenia widzów, ale bądźmy szczerzy - będzie też żerował na nostalgii osób, które wychowywały się z Kevinem.

Reboot Kevina samego w domu - poznaliśmy obsadę

Wygląda na to, że prace nad filmem rozpoczną się raczej prędzej, niż później. Portal Deadline podał bowiem nazwiska głównych aktorów, którzy wystąpią w odświeżonej wersji świątecznego klasyka. Główną rolę dzieciaka zostającego na gwiazdkę w domu zagra Archie Yates, którego będziemy mogli zobaczyć w docenionym przez krytyków "Jojo Rabbicie" w reżyserii Taiki Waititiego. Jego rodziców zagrają natomiast Ellie Kemper i Rob Delaney. 

Zobacz także: Posłuchaj połączenia hitu Black Sabbath z muzyką z filmu "Kevin sam w domu"

Kemper znana jest najlepiej z występów w popularnym serialu "The Office", natomiast Delaney najbardziej zapadł widzom w pamięć jako Peter z "Deadpoola 2". Aktor pojawił się również gościnnie w spin-offie "Szybkich i wściekłych" o tytule "Hobbs and Shaw" (gdzie zresztą na ekranie również towarzyszył mu Ryan Reynolds). 

Wiemy również, że reżyserią filmu zajmie się Dan Mazer, twórca "Co ty wiesz o swoim dziadku?" oraz "Who is America?" z Sachą Baronem Cohenem w roli głównej. Scenariusz przygotują natomiast Mikey Day i Steeter Seidell. Obydwaj panowie pracują obecnie przy programie "Saturday Night Live".

Wiemy, że nowa wersja "Kevina samego w domu" ma zadebiutować na platformie streamingowej Disney+, ale niestety nie wiemy, kiedy się to stanie. 

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.