Powstanie reboot "Akademii pana Kleksa". Kto zastąpi w tej roli Piotra Fronczewskiego?

29.11.2021 15:15
Powstanie reboot "Akademii pana Kleksa". Kto zastąpi w tej roli Piotra Fronczewskiego? Fot. INPLUS/East News

Jak podaje Super Express, już trwają prace nad nową wersją legendarnego filmu "Akademia pana Kleksa". W niej zobaczylibyśmy oczywiście całkowicie nową obsadę. Kto mógłby zastąpić Piotra Fronczewskiego w tytułowej roli?

Powstaje nowa wersja Akademii pana Kleksa

Jakiś czas temu "Super Express" poinformował, że podobno już trwają prace nad nową wersją kultowego filmu z lat 80-tych. Produkcję ma przygotować Maciej Kawulski, który w ciągu kilku ostatnich lat przedstawił światu takie filmy, jak "Underdog", czy "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". 

Polecamy

SE podaje, że reżyser nie chciał potwierdzić informacji, ponieważ "było jeszcze za wcześnie, by mógł cokolwiek powiedzieć". Dziennikarze dotarli do innego źródła - Robert Kozyra z dFlights (współpracujący z Dominiką Kulczyk) zdradził Super Expressowi, że faktycznie taki film powstaje.

Wraz z tym, twórcy będą musieli znaleźć nowego Ambrożego Kleksa - według informatora Super Expressu, na "shortliście" do roli znajdują się głośne nazwiska - wymieniani są bowiem m.in. Tomasz Kot, Paweł Deląg, Maciej Musiałowski oraz Rafał Zawierucha. 

Polecamy

Super Express podkreślił, że Deląg i Kulczyk prywatnie się przyjaźnią, co może pomóc mu w zdobyciu roli Ambrożego Kleksa. Proces castingów będzie jednak jeszcze chwilę trwał, ponieważ prace nad filmem dopiero ruszyły. 

Do tej pory powstały już cztery filmy o Panu Kleksie – "Akademię Pana Kleksa", "Podróże Pana Kleksa", "Pana Kleksa w kosmosie" oraz "Tryumf Pana Kleksa". W każdym z nich główną rolę zagrał Piotr Fronczewski.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.