Poznaj „Ciemniejszą stronę Graya” w zwiastunie filmu

Robert Skowronski
08.12.2016 11:31
Poznaj „Ciemniejszą stronę Graya” w zwiastunie filmu Fot. kadr z wideo

Christian Grey i Anastasia Steele wracają do swoich sadomasochistycznych igraszek. Zobaczcie nowy zwiastun „Ciemniejszej strony Graya”.

Obraz ma trafić do kin przed Walentynkami 2017. W rolach głównych wystąpią ponownie Jamie Dornan i Dakota Johnson. Towarzyszyć im będą m.in. Hugh Dancy, Tyler Hoechlin, Kim Basinger, Bella Heathcote i Eric Johnson. Film wyreżyseruje James Foley („House of Cards”). Producentami obrazu są Michael De Luca, Dana Brunetti, Marcus Viscidi, a także E.L. James, autorka literackiego pierwowzoru.

Co zobaczymy na ekranie? Christian proponuje dziewczynie nowy układ, na który ona przystaje. Wkrótce zaczynają uczyć się siebie od nowa. Christian zwalcza swoją potrzebę kontroli i stopniowo oswaja wewnętrzne demony. Anastasia uczy się życia w luksusie i bronienia własnej niezależności. Kiedy wydaje się, że świat miłości zaczyna wygrywać, ciemne chmury gromadzą się nad luksusowym wieżowcem, w którym mieszkają.

Scenariusz obrazu dostarczył Niall Leonard - prywatnie mąż E.L. James. On też napisze skrypt ostatniej części trylogii, czyli „Nowego oblicza Greya”, które zadebiutuje na ekranach 9 lutego 2018 roku. Zobaczcie zwiastun „Ciemniejszej strony Graya”:

Ogłoszono już, że podobnie jak poprzednia część, film otrzyma kategorię wiekową R. Oznacza to, że osoby poniżej 17. roku życia mogą obejrzeć go tylko z dorosłym opiekunem. Pierwsza odsłona serii w dniu otwarcia zarobiła 85 milionów - rekord ten pobił dopiero „Deadpool” wynikiem 132 milionów. „50 twarzy Graya” przy budżecie 40 milionów zgarnęło w sumie 166 milionów w Stanach Zjednoczonych i 404 z reszty świata.

Jamie Dornan opowiedział o wyzwaniu jakim jest wcielanie się w Christiana Greya:

Nigdy nie uda mi się zadowolić 100 milionów odbiorców, którzy wcześniej czytali książkę. Będę miał dużo szczęścia, jeżeli choć połowa z tej liczby będzie w ogóle zadowolona z tego, że gram Christiana Greya. Wiem, że i tak są całe zorganizowane grupy, które mnie szczerze za to nienawidzą.

Jak Wam się podoba zwiastun „Ciemniejszej strony Graya”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.