Poznaj potęgę Jean Grey zaprezentowaną w nowym zwiastunie "Dark Phoenix"

Sergiusz Kurczuk
28.02.2019 07:18
Dark Phoenix|undefined Fot. kadr z filmu Dark Phoenix

W sieci zaprezentowano nowy zwiastun filmu Dark Phoenix. Twórcy postanowili pokazać nowe potężne moce Jean Grey. Czy X-Men zdołają uratować świat i swoją przyjaciółkę?

Kino superbohaterskie w roku 2019 ponownie będzie należało do filmów na podstawie komiksów Marvela. Nie tylko dlatego, że na horyzoncie widać już takie produkcje, jak "Kapitan Marvel", "Avengers: Endgame" i "Spider-Man: Far From Home". Mimo że umowa dotycząca przejęcia 20th Century Fox przez Disneya powoli się domyka, zdążymy zobaczyć jeszcze jedną część serii "X-Men". W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "Dark Phoenix"

Przeczytaj także

"Dark Phoenix" - nowy zwiastun filmu Marvela

Już za kilka miesięcy zobaczymy kontynuację produkcji z 2016 roku pod tytułem "X-Men: Apocalypse". Tym razem twórcy wzięli na tapetę dość oklepany już motyw z klasyki komiksów, który jest jednocześnie rozwiniętym wątkiem z poprzedniej części. Centralną postacią będzie tytułowy Phoenix - potężna kosmiczna istota, która narodziła się w ciele Jean Grey. Jak widać w najnowszym zwiastunie, młoda mutantka nie będzie umiała do końca kontrolować praktycznie niczym nieograniczonej mocy. 

W nowym trailerze pojawiły się elementy ukazane wcześniej, pogrzeb - prawdopodobnie jednego z X-Men, podział mutantów oraz tajemniczą postać, grana przez Jessicę Chastain. Są jednak nowe wątki - między innymi zobaczymy, że wojsko schwyta mutantów, zakładając im na szyje obroże niwelujące moce, które pojawiły się w filmie "Deadpool 2". Z pomocą przyjdzie im Jean, która bez problemu rozprawi się z żołnierzami i uratuje przyjaciół. 

"Dark Phoenix" - kiedy premiera?

Czy ostatnia część serii "X-Men" zakończy się podobnie jak niesławny film "X-Men: Ostatni bastion"? Miejmy nadzieję, że nie. Przekonamy się o tym już 7 czerwca 2019 roku. W filmie Simona Kinberga oprócz Chastain ponownie wystąpią Sophie Turner (Jean Grey), Michael Fassbender (Magneto), James McAvoy (Charles Xavier), Jennifer Lawrence (Mystique), Alexandra Shipp (Storm), Nicholas Hoult (Beast ), Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler), Evan Peters (Quicksilver) i Tye Sheridan (Cyclops). W nowych rolach zobaczymy Kotę Eberhardtand jako Selene i Andrew Stehlina w roli Red Lotusa.  

>>Zobacz też: Maisie Williams skomentowała opóźnienie premiery filmu „New Mutants”<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.