Poznaliśmy pierwszą rolę Sophie Turner po "Grze o tron"

17.09.2019 09:12
Sophie Turner|undefined Fot. LOIC VENANCE/AFP/East News

Aktorka przez prawie 10 lat występowała w serialu "Gra o tron", gdzie wcielała się w Sansę Stark. Po zaledwie kilku miesiącach przerwy od TV, Turner powraca na małe ekrany w serialu dla platformy streamingowej Quibi.

Jak podaje portal The Hollywood Reporter, Sophie Turner otrzymała główną rolę w serialu "Survive", czyli nadchodzącej produkcji od serwisu streamingowego Quibi. Gwieździe "Gry o tron" i filmów z serii "X-Men" będzie towarzyszył Corey Hawkins, najlepiej znany z ról w "BlacKkKlansman" oraz "Straight Outta Compton". Serial będzie oparty na powieści Aleksa Morela o tym samym tytule.

Sophie Turner gwiazdą nowego serialu

Serial "Survive" skupi się na Jane (Sophie Turner) i Paulu (Hawkins), którzy są jedynymi ocalałymi po katastrofie lotniczej. Duet opuszcza płonący wrak, a następnie wyrusza na przerażającą podróż po dziczy, gdzie walczą nie tylko z otaczającą ich naturą, ale także personalnymi traumami i przerażającymi wydarzeniami z przeszłości. W oficjalnym oświadczeniu od platformy Quibi możemy przeczytać słowa Sophie Turner, dla której rola ma duże znaczenie osobiste:

Nie mogłabym być bardziej dumna, że zagram Jane w "Survive" dla Quibi. Ona jest skomplikowaną postacią, która walczy nie tylko, by uratować swoje życie, ale też odnaleźć własne źródło siły i odwagi. Mogę mieć tylko nadzieję, że produkcja pomoże komukolwiek, kto ma problemy z poczuciem swojej wartości i uświadomi im, że są odważniejsi niż im się wydaje.

Przeczytaj także

Na temat produkcji wypowiedział się również Cary Granat, jeden z producentów produkcji z ramiona EMH Consulting, który przyznał, że Quibi ma ogromne nadzieje związane z nadchodzącym "Survive":

Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że możemy wyprodukować dzieło, które wpłynie pozytywnie na generację walczącą z zaniżonym poczuciem własnej wartości i poczuciem zagubienia. Mamy niesamowity scenariusz, wizjonerskich reżyserów, wymarzoną obsadę i innowacyjnego partnera w postaci Quibi, który pomoże nam w dotknięciu milionów ludzi na całym świecie.

Reżyserem serialu będzie Mark Pellington, który zdobył sławę dzięki produkcji "Blindspot". Niestety, data premiery "Survive" z Sophie Turner pozostaje na razie nieznana.

Zobacz także: "Gra o tron": Sophie Turner i Maisie Williams całowały się w trakcie kręcenia wspólnych scen

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.