Poznaliśmy tytuł nowego filmu o Transformerach. Fani będą nim zachwyceni

23.06.2021 12:07
Poznaliśmy tytuł nowego filmu o Transformerach. Fani będą nim zachwyceni Fot. Industrial Light & Magic/Paramount Pictures/Courtesy Everett Collection/East News

Studio Paramount postanowiło się oficjalnie podzielić nowymi szczegółami na temat nadchodzących filmów o Transformerach. Fani "Beast Wars" będą zachwyceni - seria zmierza bowiem w tym kierunku.

Transformers - wiemy, o czym będzie nadchodzący film z serii

Stało się. Nowym filmem z serii Transformers będzie "Rise of the Beasts", a Lorenzo di Bonaventura i Steven Caple Jr. podzielili się kolejnymi szczegółami na temat nowej produkcji. Twórcy zdradzili, że w filmie pojawią się ulubione bestie z serii "Beast Wars", a sama produkcja ma przedstawić mnóstwo nowych rzeczy, których do tej pory nie mieliśmy okazji okazji zobaczyć w filmach Michaela Baya.

Polecamy

Jak słyszeliśmy podczas prezentacji Bonaventury:

Chcieliśmy dać naszym widzom coś nowego. Moim zdaniem wyczerpaliśmy już wszystko w temacie walki Decepticonów i Autobotów. Musieliśmy znaleźć nowych przeciwników i zamienić Autoboty na Maximale. Jeśli widzieliście poprzednie filmy, to tym razem zobaczycie kogoś, kogo jeszcze nie poznaliście.

Polecamy

Dowiedzieliśmy się, że film będzie się rozgrywał w 1994 roku i głównym bohaterem znowu będzie Optimus Prime. Twórcy zapowiedzieli, że tym razem postać będzie jednak zdecydowanie bardziej "kolorowa", niż w poprzednich filmach. Reżyser Caple Jr. wyjaśnił

Mam tak ogromny szacunek do tej postaci, a potem zobaczyłem "Bumblebee" i mnie olśniło. Chce wejść pod "skórę" tej postaci i zobaczyć, jak zmieniło go życie na Ziemi. Będzie moim głównym robotem i designem będzie przypominał Optimusa Prime'a G1 (oryginalny design). 

Caple Jr. dodał również, że zamierza nieco zamieszać i przedstawić ludziom również różne inne frakcje Transformerów - mowa o Terraconach i Predaconach: 

Chcemy rozszerzyć ten świat. Mamy już Autoboty i Deceptikony, ale dodaje do tego Terracony. To nowe zagrożenie dla Optimusa i to coś, co sprawia mi ogromną przyjemność. Zrobiłem już tak w "Creedzie" z Rockym - trzeba dać trochę nostalgii, ale także dodać sporo rzeczy od siebie. Zobaczymy też Predacony. Te będą nieco bardziej przypominały jaszczurki. Były już w poprzednich filmach, ale tym razem skupimy się na ich logo, ich świecie i dowiemy się, co ich motywuje. Nie będą tylko chcieli przejąć świata - będą mieli lepsze powody. 

Niestety, na razie nie wiemy, kto zagra główne role w filmie "Transformers: Rise of the Beasts". Nieznana pozostaje również data premiery.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.