Prank rodem z horroru zdobył popularność na TikToku. Zobaczcie "przerażające" wideo

30.06.2020 12:22
Prank rodem z horroru zdobył popularność na TikToku. Zobaczcie "przerażające" wideo Fot. kadr z filmu/Paramount Pictures

Czasami nasza praca przynosi zupełnie odwrotny skutek, niż wcześniej sobie planowaliśmy. Właśnie takie doświadczenie zarejestrował użytkownik TikToka o pseudonimie tickle_me_timbers.

Przejeżdżacie na pick-upie przez las i nagle widzicie postać przebraną za Jasona z "Piątku trzynastego", biegnącego w waszą stronę. Co robicie? Uciekacie jak najdalej się tylko da? A może nagrywacie całą sytuację, żeby mieć później dowody na to, że byliście napastowani przez uzbrojonego mężczyznę? Pewien użytkownik internetu wybrał opcję numer dwa, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni.

Przerażający prank się kompletnie nie udał. Zobaczcie kompromitujące nagranie

Zarejestrował bowiem jeden z najgorszych pranków w historii pranków. Sam gatunek "komediowy" jest po prostu słaby, więc nie musiał się specjalnie starać - wystarczyło kompletnie sknocić ten żarcik i od razu stał się akceptowalny. Użytkownik TikToka o pseudonimie tickle_me_timbers udostępnił w sieci takie oto wideo:

Przeczytaj także

Najśmieszniejszym elementem tego wideo jest podpis na Twitterze, czyli "Zwiastun nowego Piątku trzynastego wygląda naprawdę słabo". Sami lepiej byśmy tego nie ujęli i podpisujemy się pod tymi słowami wszystkimi rękami i nogami, które mamy.

My was zostawiamy z rebootem "Krzyku", który nosi tytuł "Ryk":

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.