„Predator”: nowy zwiastun przybliża sylwetki bohaterów i zapowiada krwawą masakrę

Natalia Hluzow
26.06.2018 17:06
„Predator”: nowy zwiastun przybliża sylwetki bohaterów i zapowiada krwawą masakrę

„Predator” w reżyserii Shane’a Blacka doczekał się kolejnego trailera. Tym razem mamy okazję przyjrzeć się nieco bliżej bohaterom filmu oraz zobaczyć sceny spustoszenia dokonywanego przez bezlitosnych przybyszy z kosmosu.

Historia filmowego Predatora sięga 1987 roku, kiedy w roli walczącego z nim żołnierza wystąpił Arnold Schwarzenegger. O powrocie do kultowej serii z pogranicza horroru i sci-fi zaczęto mówić już w roku 2017. Po prezentacji pierwszego zwiastuna „Predatora” podczas Cinema Conu 2018, a następnie rozszerzonego spotu TV, który ukazywał Predatorów bez masek, nadszedł czas na pełny zwiastun produkcji.

„Predator” – oficjalny zwiastun filmu

Nowy zwiastun jest nie tylko przepełniony scenami akcji, ale pozwala też poznać bliżej grupę żołnierzy, którym przyjdzie zmierzyć się z Predatorami. Choć początkowo dość luźno podchodzą do swojego zadania, szybko przestaje im być do śmiechu.

Predator trailer Fot. foto: kadr ze zwiastuna filmu "Predator"

Trailer skupia się również na Casey Bracket, bohaterce granej przez Olivię Munn, która zdaje się skrywać sekrety dotyczące Predatorów… Fanów serii z pewnością ucieszy także fakt, że najnowszy zwiastun daje przedsmak tego, jak krwawa będzie nowa odsłona „Predatora”.

W dowódcę żołnierzy walczących z Predatorem, Quinna McKenna, wciela się Boyd Holbrook. W filmie wystąpią również Sterling K. Brown, Thomas Jane, Alfie Allen, Trevante Rhodes, Keegan-Michael Key i wspomniana już Olivia Munn.

Reżyserem horroru jest Shane Black, który wcześniej zrealizował m.in. „Iron Mana 3” oraz film „Nice Guys”. Polska premiera „Predatora” została zapowiedziana na 21 września 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.