Producent "The Batman" poprosił, żebyśmy nie hejtowali Roberta Pattinsona: "Poczekajcie, aż go zobaczycie"

Kamil Kacperski
24.07.2019 14:05
Batman|undefined Fot. shutterstock.com

Michael E. Uslan poczuł się nieco zagrożony, gdy ogłoszono decyzję o zatrudnieniu Roberta Pattinsona do roli Batmana. Producent filmu zapewnił jednak, że fani będą zadowoleni.

Długoletni producent filmów o Batmanie Michael E. Uslan broni decyzji o obsadzeniu Roberta Pattinsona w roli Mrocznego Rycerza. W wywiadzie udzielonym RPattz podczas CCXP w Kolonii poprosił fanów oraz hejterów, aby nie zaczynali niepotrzebnie krytykować aktora zanim zobaczą chociaż fragment produkcji i wizji reżysera.

Producent Batmana broni obsadzenia w roli Roberta Pattinsona

Producent zauważył też (zresztą bardzo słusznie), że Batman, Bruce Wayne i złoczyńcy są gwiazdami filmów o Batmanie, czyli tym, co fani chcą zobaczyć. Jak podaje ComicBook.com:

Gwiazdą filmów o Batmanie jest Bruce Wayne. Batman jest gwiazdą. To on jest tym, co fani chcą zobaczyć, razem ze złoczyńcami. Więc jak filmowiec ma podjąć decyzję, kogo ma obsadzić w tej roli. Myślę więc, że fani powinni skupić się raczej na filmowcu, a nie na samym aktorze.

Przeczytaj także

Uslan zdradził też, że decyzja Matta Reevesa o zatrudnieniu Roberta Pattinsona go bardzo cieszy i nie może się doczekać, aby zobaczyć, co panowie razem przygotują:

Nie mógłbym być szczęśliwszy. Nie mógłbym być bardziej podekscytowany. Jako fan Batmana wiem, że Matt Reeves jest filmowcem, który wybrał Roberta Pattinsona do roli nowego Batmana. Ufam mu. 

Nowa wersja "Batmana" w reżyserii Matta Reevesa została zapowiedziana na lipiec 2021 roku. W roli głównej pojawi się wspomniany Robert Pattinson. Warner Bros. i DC nie kryją, że chcą stworzyć całą trylogię z Pattinsonem w roli głównej i Reevesem na stołku reżyserskim.

Zobacz także: Daisy Ridley zagra Batgirl? 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.