Przerażający boysband powraca! Posłuchaj nowego przeboju zespołu Slashstreet Boys

Sergiusz Kurczuk
25.10.2018 11:25
Przerażający boysband powraca! Posłuchaj nowego przeboju zespołu Slashstreet Boys Fot. THE MERKINS/YouTube

Zbliża się Halloween więc zespół Slashstreet Boys znowu atakuje swoich fanów nowym hitem. Tym razem parodią "I Want It That Way" grupy Backstreet Boys. Czy przeraża bardziej niż oryginał?

W 2017 roku pisaliśmy o parodii boysbandu Backstreetboys w wykonaniu ikon szczególnego podgatunku kina grozy, jakim jest slasher. W skład horrorowej supergrupy wchodzą Freddy Krueger, Micheal Myers, Ghostface, Jason Voorhees i Leatherface. Z okazji zbliżającego się Halloween potwory z horrorów powróciły z kolejną mroczną wersją hitu Backstreetboys. Jak utwór "I Want It That Way" prezentuje się w wykonaniu Slashstreet Boys?

Slashstreet Boys - "I'll Kill You That Way" - parodia boysbandu Backstreet Boys

Przerobiona wersja piosenki brzmi "I'll Kill You That Way" i jak nietrudno się domyślić, poszczególni członkowie grupy opisują ze szczegółami, jak pozbawią swoje ofiary życia. Michael i Ghostface dedykują utwór swoim największym fankom - Laurie Strode i Sidney Prescott. W teledysku do piosenki widzimy ujęcia dobrze znane z oryginału - zespół witany przez fanów i charakterystyczne białe stroje wykonawców. Oczywiście zmienił się nie tylko tekst, ale również niektóre lokacje. Chłopcy zamiast na lotnisku i w centrum handlowym, tańczą i śpiewają w obozie Crystal Lake i na pięknej plaży. 

Za grupą Slashstreet Boys stoją twórcy kanału YouTube The Merkins, na którym pojawia się wiele przeróbek popularnych utworów. Niedawno youtuberzy przygotowali inną horrorową przeróbkę z okazji Halloween. Na kanale znalazła się parodia utworu Wu-Tang Clan pod tytułem "D.R.E.A.M." oczywiście rapowana przez Freddy'ego Kruegera

Kawałek "I'll Kill You That Way" docenią na pewno nie tylko miłośnicy horroru, ale również wszystkie osoby, które wychowywały się w latach 90. ubiegłego wieku. Jeśli wolicie bardziej poważne wersje ulubionych ikon slasherów, to już 26 października 2018 roku do kin wchodzi nowa część "Halloween". Ogłoszono również prace nad rebootem "Piątku trzynastego", który obejrzymy prawdopodobnie dopiero w roku 2020 w 40. rocznicę premiery serii. Pojawiły się też pogloski o odświeżonej wersji "Krzyku". Serie "Koszmar z ulicy Wiązów" i "Teksańska masakra piłą mechaniczną" w nowej odsłonie nie zostały jeszcze zapowiedziane, ale biorąc pod uwagę renesans horroru, prawdopodobnie za jakiś czas również powstaną. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.