Przerób się na Pokemona z okazji Międzynarodowego Dnia Pokemonów 2018

Kamil Kacperski
27.02.2018 12:39
Ash Ketchum w Pokemon: Everyone's Story|undefined Fot. kadr z wideo

Oprócz tego twórcy pokazali pierwszy zwiastun nowego, dziewiętnastego już, filmu z serii Pokemon, a także podzielili się informacjami o innych atrakcjach przygotowanych z okazji 22. urodzin marki.

Od 2016 roku, Pokemony 27 lutego świętują swoje urodziny, nazywając tę okazję Międzynarodowym Dniem Pokemonów. Twórcy w związku z tym przygotowali dla fanów ciekawe niespodzianki, z których niestety jedna z najciekawszych, dostępna jest tylko na rynku amerykańskim. Ową niespodzianką jest aplikacja Pikachu Talks.

Apka pozwala na połączenie swojego telefonu z urządzeniem typu Alexa, czy Google Home, które następnie zamieniają się w Pikachu, któremu użytkownicy mogą zadawać pytania, dokładnie tak jak oryginalnym gadżetom. Z tą różnicą oczywiście, że odpowiadają słowami „pika pika”, a nie normalnym językiem angielskim.

Dzień Pokemonów 2018 - nowe filtry na Snapchacie

Pokemon Company podjęło współpracę ze Snapchatem, dzięki której, przez ograniczony czas na popularnym medium społecznościowym pojawiły się filtry do zdjęć z wizerunkami trzech znanych Pokemonów - Bulbasaura, Charmandera i Squirtle'a. Proste modele 3D stworków pojawiają się w rogu zdjęcia, natomiast nad użytkownikiem roztacza się aureola, reprezentująca żywioł każdego z „Poksów”, czyli kolejno roślinność, ogień i wodę.

Dzień Pokemonów 2018 - film „Pokemon: I Choose You” za darmo na PokemonTV

Twórcy dali również możliwość obejrzenia zeszłorocznego filmu „Pokemon: I Choose You” za darmo w aplikacji PokemonTV. Produkcja będzie dostępna do darmowego pobrania przez najbliższy tydzień. Oferta jest dla osób używających urządzeń z iOSem oraz Androidem.

Dzień Pokemonów 2018 - zwiastun nowego filmu

Dzień przed rozpoczęciem celebracji twórcy opublikowali pierwszy zwiastun nowego filmu z serii, który zatytułowany jest „Pokemon: Everyone's Story”. Głównym bohaterem produkcji po raz kolejny jest Ash Ketchum i jego wierny druh, Pikachu, a akcja rozgrywać się będzie na małej tropikalnej wyspie. Fabuła natomiast ma dotyczyć legendarnej Lugii, która wystąpiła już w filmie „Pokemon 2000: Uwierz w swoją siłę”:

Nie udostępniono jeszcze anglojęzycznej wersji zwiastuna, w związku z tym ciężko powiedzieć o czym będzie film, ponieważ niestety w redakcji Antyradia.pl nikt nie mówi językiem Kurosawy.

Dzień Pokemonów 2018 - powrót Pikachu z imprezową czapką do „Pokemon GO”

Do zabawy powróci znany z zeszłorocznej edycji imprezowy potworek. Specjalna wersja Pikachu jest do zdobycia tylko i wyłącznie 27 lutego 2018 roku, w związku z czym, jeśli chcecie dodać żółtego stworka do swojej kolekcji to musicie się spieszyć. Oprócz tego na oficjalnej stronie Pokemon Center przygotowane zostały promocje na wiele produktów i gadżetów związanych z serią, więc jeśli chcecie powiększyć swój zestaw zabawek Pokemon, czy kupić sobie koszulkę z Charizardem, to możecie odwiedzić stronę internetową pokemonowego centrum i sprawdzić ich ofertę. Złap je wszystkie!

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.