"Psy 3" - Franz Maurer powraca w nowym zwiastunie filmu Władysława Pasikowskiego

23.12.2019 12:28
Psy 3|undefined Fot. materiały promocyjne

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu Władysława Pasikowskiego "Psy 3. W imię zasad". W rolach głównych Bogusław Linda, Cezary Pazura i Marcin Dorociński.

Święty Mikołaj jest w tym roku hojny dla wszystkich fanów "Psów". Tuż przed Gwiazdką w sieci zadebiutował zupełnie nowy zwiastun nadchodzącej trzeciej części kultowej polskiej serii kina akcji. Jak prezentuje się nowa zapowiedź filmu "Psy 3. W imię zasad"?

"Psy 3. W imię zasad" - nowy zwiastun filmu Władysława Pasikowskiego

Po 25 latach od premiery drugiej części "Psów" z Bogusławem Lindą w roli głównej, zobaczymy ciąg dalszy trzymającej w napięciu historii. Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko.

Początek zwiastuna to prawdziwa podróż w czasie. Niejednemu miłośnikowi polskiego kina zakręci się łezka w oku, ponieważ twórcy zdecydowali się wykorzystać słynne fragmenty poprzednich części "Psów". Zręcznie połączono je z zapowiedzią trzeciej części brutalnej historii o twardym protagoniście. W trailerze pojawiają się nie tylko dobrze znani bohaterowie, ale również zupełnie nowe postacie. Jest akcja, bluzgi i ciężki klimat, czyli wszystko to, czego fani "Psów" oczekują od kontynuacji kultowej serii. 

Psy 3 Fot. foto: materiał promocyjny

Zaprezentowano również całkiem nowy plakat filmu, na którym oprócz Franza Maurera granego przez Lindę, widzimy też Marcina Dorocińskiego w roli Wita. 

Przeczytaj także

"Psy 3. W imię zasad" - kiedy premiera?

Oprócz Lindy do serii powrócili Cezary Pazura, Artur Żmijewski oraz Edward Linde-Lubaszenko. W pozostałych nowych bohaterów wcielą się natomiast, Sebastian Fabijański, Tomasz Schuchardt, Jan Frycz,  Arkadiusz Jakubik, Mirosław Baka, Jacek Beler, Wojciech Zieliński, Eryk Lubos, Aleksandra Linda, Dominika Kluźniak oraz Dominika Walo. Za scenariusz i reżyserię odpowiada oczywiście Władysław Pasikowski. Film "Psy 3. W imię zasad" trafi do kin 17 stycznia 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Artur Żmijewski ponownie jako Radosław Wolf na nowym zdjęciu z filmu "Psy 3. W imię zasad" 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.