Punk rock i wujek-kanibal ze wsi. Zobacz zwiastun horroru "Uncle Peckerhead" [WIDEO]

15.07.2020 09:33
Uncle Peckerhead |undefined Fot. materiały prasowe/Subtle T-Rex

W sieci pojawił się zwiastun horroru komediowego "Uncle Peckerhead", opowiadającego o punkowej grupie, która spotyka na swojej drodze dziwnego mężczyznę.

Lubicie "Co robimy w ukryciu?", "Martwe zło", "Zombieland" albo serial "Santa Clarita Diet"? W takim razie koniecznie musicie zobaczyć film, który wpisuje się w konwencję horroru z przymrużeniem oka. Przed Wami "Uncle Peckerhead"!

"Uncle Peckerhead" - zwiastun horroru komediowego

Pamiętacie te czasy, kiedy chodziło się na koncerty? Kiedy młodzież mogła wyszaleć się w pogo przy trzech akordach i darciu mordy ulubionej punkowej kapeli? Wierzcie lub nie, ale tak było jeszcze niedawno, zanim nastała pandemia koronawirusa.

Przeczytaj także

Film pod tytułem "Uncle Peckerhead" po części przypomni te zamierzchłe czasy, przy okazji wystraszy, ale i rozśmieszy. Zresztą przekonajcie się sami, oglądając pierwszy zwiastun tego horroru komediowego.

Fabuła nie jest zbyt skomplikowana. Historia opowiada o trójce muzyków z punkowego zespołu DUH - basistce Judy (Chet Siegel), gitarzyście Maksie (Jeff Riddle) i perkusistce Mel (Ruby McCollister). Grupa postanawia wyjść z undergroundu i wyjechać na trasę dookoła świata, by w końcu całkowicie skupić się na muzyce. Niestety tuż przed wyruszeniem na pierwszy koncert dochodzi do katastrofy - psuje się stary van zespołu.

Uncle Perckerhead Fot. foto: materiały prasowe/Subtle T-Rex

Chcąc nie chcąc muzycy muszą zdać się na pomysł dziwnego staruszka z prowincji, który przedstawia się jako... Peckerhead (David H. Littletonepo). Mężczyzna proponuje zostać kierowcą kapeli w zamian za wyżywienie. Członkowie zgadzają się, nie wiedząc, jakie preferencje żywieniowe ma Peck. Okazuje się bowiem, że mężczyzna jest przeklęty - co noc zmienia się w żadnego ludzkiego ciała kanibala. Trasa koncertowa dookoła świata zmienia się w więc podróż pełną krwi i dobrej zabawy.

Przeczytaj także

Reżyserem i scenarzystą "Uncle Peckerhead" jest Matthew John Lawrence. Produkcja trafi do wybranych amerykańskich kin 7 sierpnia 2020 roku i na platformy streamingowe 11 sierpnia. Miejmy nadzieję, że wkrótce zobaczymy film również w Polsce.

 

Zobacz też: Szalony rolnik zabija punkowców w zwiastunie horroru „Maniac Farmer”

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.