QUIZ: Jak dobrze znasz „Piratów z Karaibów”?

15.05.2017 15:38
QUIZ: Jak dobrze znasz „Piratów z Karaibów”? Fot. kadr z filmu + Dzik Pejnta

Rozwiąż quiz na Antyradio.pl i sprawdź czy jesteś znawcą serii „Piraci z Karaibów”, czy tylko kolejnym szczurem lądowym.

Zapoczątkowana w 2003 roku seria już wkrótce doczeka się piątej odsłony. „Zemsta Salazara” wkroczy na ekrany już 26 maja 2017 roku, a do swojej słynnej roli powróci Johnny Depp. Tym razem w pogoń za Jackiem Sparrowem ruszy Kapitan Salazar grany przez Javiera Bardema i jego zgraja duchów. W obsadzie pojawią sie również Kaya Scodelario, Brenton Thwaites i Golshifteh Farahani, Orlando Bloom, Geoffrey Rush jako Barbossa, Kevin McNally w roli Joshameego Gibbsa, Stephen Graham jako Scrum oraz Paul McCartney.

Już od 14 lat Johnny Depp dostarcza nam rozrywki ze swoją kreacją wiecznie pijanego i popadającego w tarapaty pirata. To kino wypełnione akcją, szpadą i czarną flagą z czaszką stojące. Czy oglądaliście kolejne odsłony odpowiednio uważnie? Sprawdźcie swoją wiedzę na temat „Piratów z Karaibów”:

QUIZ: Jak dobrze znasz „Piratów z Karaibów”?
Rozwiąż quiz

Jaki podtytuł nosi trzecia część serii?

QUIZ: Jak dobrze znasz „Piratów z Karaibów”?

Jaki podtytuł nosi trzecia część serii?

Polecamy także inne nasze filmowe quizy. Czy dopasujecie zombie, scenę morderstwa, Batmana lub fryzurę Nicolasa Cage'a do właściwego filmu, jak dobrze znacie King Konga, Power Rangers, filmy z rekinami, słynnych reżyserów, serię „Obcy” dzieła Marvela, cytaty z polskich komedii czy „Kevina samego w domu”? Dowiedzcie się także którym rycerzem Jedi jesteście.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.