Quentin Tarantino tworzy serialowy spin-off "Once Upon a Time in Hollywood"

18.01.2020 10:45
Bounty Law|undefined Fot. kadr z filmu "Once Upon a Time in Hollywood"/Sony Pictures

Sama produkcja ma nosić tytuł "Bounty Law" i będzie inspirowana fikcyjnym serialem telewizyjnym, w którym występował główny bohater "Once Upon...", Rick Dalton (Leonardo DiCaprio). 

Jak podaje portal Deadline, Quentin Tarantino pracuje obecnie nad nowym serialem inspirowanym fabułą "Once Upon a Time in Hollywood". Jak pewnie pamiętacie, główny bohater Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) był dość znanym aktorem, który zdobył popularność grając w serialach westernowych z początków lat 60. Jednym z nich było "Bounty Law", przy którym współpracował z Cliffem Boothem (Brad Pitt). Okazuje się, że Tarantino chce zrealizować 5-odcinkowy serial o tym samym tytule. 

Quentin Tarantino stworzy serial Bounty Law

W rozmowie z Deadline przyznał, że ma już gotowy scenariusz 5 odcinków, które chce sam wyreżyserować:

Bardzo chcę to zrobić, ale zajmie mi to jakieś półtora roku. Napisałem już scenariusze pięciu do odcinków i chce je zrealizować. Zamierzam też je wszystkie sam wyreżyserować

Przeczytaj także

Tarantino zaznaczył również, że chociaż przedstawił ten fikcyjny serial w swoim filmie, to nie będzie on w żaden sposób z nim związany. Reżyser zdradził też, że inspirował się takimi westernowo-kowbojskimi klasykami, jak "Poszukiwany, żywy lub martwy", "The Rifleman" oraz "Tales of Wells Fargo". 

Każdy z odcinków ma trwać około 22 minut, tak jak w starych serialach. Tarantino zastanawia się jednak, czy uda mu się stworzyć odpowiednią historię, którą uda mu się opowiedzieć w ciągu godziny z kawałkiem. Data premiery jest nieznana, ale tak jak wspomniał reżyser - odbędzie się najwcześniej w połowie 2021 roku.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.