Rafał Zawierucha z nową rolą. Aktor wystąpi w komedii "Po moim trupie". Kiedy premiera?

14.10.2019 15:31
Foto: PIOTR ZAJAC/REPORTER/ East News|undefined Fot. PIOTR ZAJAC/REPORTER/ East News

Rafał Zawierucha otrzymał kolejny angaż. Tym razem padło na komedię w reżyserii Tomasza Koneckiego. O czym opowie film i kiedy ukaże się w kinach?

Rafał Zawierucha to w ostatnim czasie bardzo gorące nazwisko na polskim rynku filmowym. Wszystko rzecz jasna za sprawą występu w filmie Quentina Tarantino. Aktor otrzymał właśnie angaż do polskiej komedii w reżyserii Tomasza Koneckiego. O czym opowie film "Po moim trupie" i kiedy ukaże się w kinach?

"Po moim trupie" - Rafał Zawierucha w polskiej komedii

Akcja filmu "Po moim trupie" rozgrywać się będzie w małym, acz wyjątkowym miasteczku. Główną bohaterką filmu będzie Teresa - kobieta o zniewalającej urodzie i paskudnym charakterze. Rafał Zawierucha wcieli się tu w postać Kostka - dobrodusznego zięcia okrutnej Teresy, który pragnie, by teściowa z piekła rodem raz na zawsze zniknęła z jego życia. Na jego nieszczęście, to życzenie nieoczekiwanie się spełnia. Tajemnicze zniknięcie Teresy to jednak dopiero początek dziwnych zdarzeń, które wywrócą życie całego miasteczka do góry nogami.

Przeczytaj także

U boku Rafała Zawieruchy wystąpi Edyta Olszówka, która wcieli się w postać Teresy. Reszta obsady nie jest na ten moment znana. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca "Testosteronu" i "Lejdis". Głównym producentem jest Kino Polska TV, za dystrybucje odpowiada zaś Galapagos Films. Zdjęcia do filmu "Po moim trupie" ruszą w połowie 2020 roku. Premierę zaplanowano na początek 2021 roku (najprawdopodobniej styczeń lub luty).

Zobacz też: Top 25 najlepszych polskich komedii w historii

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.