Rafał Zawierucha zagra Patryka Vegę w jego biografii. Zobaczcie plakat i resztę obsady [FOTO]

15.07.2022 10:14
Rafał Zawierucha zagra Patryka Vegę w jego biografii. Zobaczcie plakat i resztę obsady [FOTO] Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Dowiedzieliśmy się, że w filmie "Niewidzialna wojna" w rolę Patryka Vegi wciela się Rafał Zawierucha (znany z "Pewnego razu... w Hollywood" Quentina Tarantino). Natomiast jego matkę gra na dobre powracająca do kina Anna Mucha.

Patryk Vega bohaterem filmu Patryka Vegi. Zagra go Rafał Zawierucha

Cytujemy oficjalne oświadczenie prasowe Kino Świat: "To nie jest dokument, pomnik czy gloryfikacja. To wypełniona prawdą, emocjami i charakterystycznym humorem wartka opowieść o sobie samym, odkrywająca kulisy życia i kariery najbardziej kontrowersyjnego reżysera (w Polsce? na świecie? w Warszawie? - przyp. red.) Patryka Vegi.

Polecamy

W młodości, zanim usłyszał o nim świat, próbował wszystkiego. Był komputerowcem i animatorem, piłkarzem, sprzedawcą nielegalnego oprogramowania, członkiem gangu, a nawet dilerem narkotyków. Cały czas jednak wiedział, że jego prawdziwym powołaniem jest kino - pasja, którą w dzieciństwie zaszczepił mu dziadek. A celem kręcenie filmów, jakich w Polsce nikt jeszcze nie stworzył.

Szansa na realizację największych marzeń pojawia się, kiedy poprzez pracę w telewizji Patryk Vega (Rafał Zawierucha) poznaje bezwzględny świat polskiej policji i przestępczości zorganizowanej. Wkraczając z kamerą w mroczną rzeczywistość, o której 99% ludzi nie ma pojęcia, Vega mierzy się z namacalnym złem i buduje własną legendę bezkompromisowego reżysera. Z czasem osiąga oszałamiający sukces, a jego filmy i seriale stają się rekordowymi przebojami i przepustką do świata, którego od zawsze pożądał.

Polecamy

Jednak sława, blichtr i wielkie pieniądze mają swoją cenę i budzą do życia uśpione demony. Czy wystawiony na pokusy i liczne pułapki show-biznesu Vega zdoła w porę dostrzec zbliżające się zagrożenie? Oto historia jego wzlotu, upadku i poruszającej walki o duszę. Oto prawdziwa historia Patryka Vegi".

Prawdę mówiąc, nie wiemy nawet, jak to skomentować. No i fajnie? Good story, bro? Poniżej plakat produkcji:

NIEWIDZIALNA WOJNA_OFICJALNY PLAKAT Fot. foto: materiały prasowe/Kino Świat

Jak widzicie na powyżej załączonym obrazku, "Niewidzialna wojna" zadebiutuje w kinach już 30 września 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.