Rafał Zawierucha zagra w kolejnym amerykańskim filmie pt. "The Soviet Sleep Experiment"

Kamil Kacperski
13.12.2018 12:10
Rafał Zawierucha|undefined Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Aktor pochwalił się nową rolą na swoim Instagramie, na którym przedstawił zdjęcie pochodzące ze swojego nadchodzącego filmu. Zawierucha zagra radzieckiego naukowca. 

Rafał Zawierucha postanowił podzielić się z widzami zdjęciem ze swojego najnowszego projektu "The Soviet Sleep Experiment". Fotografia przedstawia głównych bohaterów produkcji - Zawieruchę i jego filmową żonę, którą zagra argentyńska 23-letnia aktorka Eva De Dominici.

Aktor cieszy się, że nareszcie mógł przedstawić kolejny film, w którym miał okazję wystąpić. Zdjęcia do "The Soviet Sleep Experiment" powstają obecnie w Minneapolis w USA. Zawierucha obiecał, że niebawem zdradzi nieco więcej szczegółów dotyczących filmu:

O czym będzie nowy film z Rafałem Zawieruchą?

"The Soviet Sleep Experiment" będzie niezależnym thrillerem psychologicznym. Fabuła opowie o radzieckich eksperymentach związanych z brakiem snu, które podwładni Stalina przeprowadzali w latach 40. poprzedniego wieku. Ich celem było stworzenie superżołnierza zdolnego do pokonania ogromnej ilości wrogów. Wnioskując po pierwszych zdjęciach z produkcji możemy się domyślić, że Rafał Zawierucha wcieli się prawdopodobnie w jednego z naukowców przeprowadzających eksperymenty:

Reżyserem filmu jest Barry Anderson (pracował dotychczas nad krótkometrażowymi projektami), zaś scenariusz napisał Michael Patrick McCaffrey (to jego debiut). W obsadzie oprócz Zawieruchy i De Dominici znaleźli się również: Chris Kattan, Paul Cram, Michael Villar i Evgeny Krutov. Data premiery "The Soviet Sleep Experiment" jest nieznana. 

Rafał Zawierucha zagra Romana Polańskiego u Tarantino

Przypominamy, że polskiego aktora będziemy mogli niedługo zobaczyć w nowym filmie Quentina Tarantino zatytułowanym "Once Upon a Time in Hollywood". Aktor wcieli się w Romana Polańskiego, a na ekranie będzie mu partnerowała m.in. Margot Robbie, która zagra żonę polskiego reżysera, Sharon Tate. Oprócz Robbie i Zawieruchy w nadchodzącym projekcie Tarantino zobaczymy również Brada Pitta, Leonardo DiCaprio, Ala Pacino, Michaela Madsena, Tima Rotha, Lenę Dunham, czy Dakotę Fanning. 

Premiera superprodukcji Tarantino o Los Angeles z końcówki lat 60. odbędzie się już w lipcu 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.