„Rambo 5”: poznaliśmy szczegóły fabuły oraz postaci, które pojawią się w filmie

Kamil Kacperski
16.08.2018 14:33
Rambo|undefined Fot. kadr z filmu

Twórcy podzielili się opisem fabuły nadchodzącego filmu o Johnie Rambo, a także pokazali krótkie opisy postaci, które pojawią się w 5. produkcji o byłym żołnierzu, który siał zniszczenie w Wietnamie. 

Wygląda na to, że 5. odsłona przygód Johna Rambo ruszyła już z castingami. Takie wieści otrzymaliśmy zza oceanu od portalu Geeks Worldwide, którzy podzielili się zarysem fabularnym „Rambo 5”, a także udostępnili krótkie opisy najważniejszych przeciwników byłego żołnierza granego przez Sylvestra Stallone'a.

Wiemy, że w filmie na pewno powróci sam Sly, bo to on na swoich mediach społecznościowych udostępnił informację na temat nowego projektu. Produkcja ma nosić tytuł „Rambo: Last Blood” (w wolnym tłumaczeniu na język polski „Rambo: Ostatnia krew”) i będzie opowiadała o tym, jak John został wciągnięty w konflikt przez dziennikarza. Wojna będzie się tym razem będzie toczyła się na linii on-meksykańskie kartele, które porywają małoletnie dziewczyny i zmuszają je do prostytucji:

Rambo zaczyna współpracę z dziennikarzem, by wytropić i odbić grupę lokalnych dziewczyn, które zostały porwane przez handlarzy ludźmi. Były żołnierz powraca po próbie prowadzenia cichego i spokojnego życia na farmie w Arizonie po tym, jak spędził dekady na obczyźnie.

Z kim będzie walczył Rambo?

Jeśli chodzi zaś o przeciwników Johna Rambo, to poznaliśmy na razie imiona trzech z nich. Pierwszy ma na imię Robert Siedel i jest jednym z szefów przemytników. Po bliższym poznaniu z Rambo okazuje się, że nie jest taki twardy na jakiego pozuje i w gruncie rzeczy jest „leszczem”. Drugi zowie się po prostu Hugo. Jest mocno zboczonym bandziorem na usługach przemytników. Sprawianie innym bólu sprawia mu przyjemność i jako jedyny nie jest przestraszony przez Johna Rambo. Ostatni z nich nazywa się Victor i również należy do wyżej postawionych członków przestępczej grupy. Jest dość inteligentny i stara się negocjować z postacią Sylvestra Stallone'a. Wydaje się, że to właśnie on będzie nemezis byłego żołnierza. 

Poznaliśmy jeszcze Gabrielle, o której nie wiemy zbyt wiele - ma dość wysoko postawionego ojca, ale sama jest postacią nie do końca dobrą, ani złą. Stara się pomóc Johnowi Rambo, ale wydaje się, że może mieć własną ukrytą agendę, do osiągnięcia której wykorzysta właśnie byłego żołnierza. Być może chce się pozbyć konkurencji i sama stanąć za sterami nielegalnego imperium przemytników?

Rambo 5 - kiedy premiera?

Na razie nie wiemy wiele więcej o samym filmie. Sylvester Stallone zapowiedział w połowie sierpnia 2018 roku, że już niedługo pojawią się nowe informacje na temat „Rambo: Last Blood”. Tak się jeszcze nie stało, więc teraz musimy być po prostu cierpliwi i w spokoju czekać. Data premiery 5. odsłony przygód byłego żołnierza jest nieznana. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.