Rambo kontra Bękarty diabła w brutalnej przeróbce

13.06.2019 15:32
kadry z filmów Bękarty diabła i Rambo 4|undefined Fot. kadry z filmów Bękarty diabła i Rambo 4

Ostatnio w sieci zadebiutowały zwiastuny filmów "Rambo 5: The Last Blood" i "3 From Hell". Z tej okazji powstał mashup obu filmów, zapowiadający piekielny pojedynek.

Jesienią 2019 roku w kinach zadebiutują dwie kontynuacje dobrze znanych serii. Mowa o filmach "Rambo 5: The Last Blood" i "3 From Hell". Pierwszy z tytułów opowie prawdopodobnie o ostatniej przygodzie Johna Rambo. Drugi to sequel filmów Roba Zombie "Dom tysiąca trupów" oraz "Bękarty diabła". Niedawno w sieci zadebiutowały zwiastuny obu produkcji. Nie trzeba było długo czekać, żeby powstała przeróbka łącząca "Rambo 5: The Last Blood" z "3 From Hell".

"Rambo 5: The Last Blood" i "3 From Hell" - mashup obu filmów

Twórca kanału YouTube JoBlo Horror postanowił odpowiedzieć na pytanie: co by było, gdyby Rambo istniał w tym samym świecie, w którym funkcjonuje piekielna rodzinka z filmów Roba Zombie. Z tego powodu powołał do życia mashup, w którym wykorzystał fragmenty zwiastunów obu tytułów i zmontował je w taki sposób, żeby stanowiły spójną całość. Jak prezentuje się efekt tej pracy?

Być może połączenie serii "Rambo" z produkcjami Zombie nie jest czymś oczywistym, ale okazuje się, że te dwie marki mogłoby ze sobą współistnieć w corssoverze. Pytanie tylko, kto zwyciężyłby w pojedynku.

 

Przeczytaj także

"Rambo 5: The Last Blood" i "3 From Hell" - kiedy premiery filmów?

W filmie Adriana Grunberga Sylvester Stallone wcieli się ponownie w Johna Rambo. Tym razem były marines, będzie musiał stawić czoła meksykańskiemu kartelowi narkotykowemu, by odbić swoją młodą przyjaciółkę, która jest dla niego jak córka. W pozostałych rolach wystąpiły Paz Vega i Sheila Shah. Produkcja wejdzie na ekrany polskich kin 20 września 2019 roku. W "3 From Hell" ponownie zobaczymy bandę psychopatów, w których wcielili się Bill Moseley, Sheri Moon Zombie oraz Sid Haig. Tytułowi bohaterowie powrócili z zaświatów z żądzą zemsty. Film trafi do kin we wrześniu 2019 roku. Na razie nie podano dokładnej daty premiery.

Zobacz też: Blues Brothers jako Faceci w czerni ratują E.T. przed szturmowcami, Predatorem i Obcym. Zobacz zabawny mashup

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.