Rami Malek dołączył do Margot Robbie i Christiana Bale'a w tajemniczym projekcie

14.01.2021 12:11
Rami Malek Fot. Erik Pendzich/REX/Shutterstock/East News

Rami Malek, aktor nagrodzony Oscarem za rolę Freddiego Mercury'ego w "Bohemian Rhapsody", dołączył do obsady tajemniczego projektu filmowego, w którym mają zagrać też m.in. Margot Robbie i Christian Bale.

Wielokrotnie nagradzany reżyser filmów "Poradnik pozytywnego myślenia", "Joy" i "American Hustle" gromadzi gwiazdorską obsadę do swojego nowego filmu. Do Margot Robbie, Christiana Bale'a i Johna Davida Washingtona - aktorów już wcześniej zaangażowanych w tajemniczy projekt Davida O. Russella, dołączył właśnie Rami Malek, a także gwiazda MCU, Zoe Saldana.

Polecamy

Tajemniczy projekt Davida O. Russela. Co o nim wiemy?

Poza nazwiskami gwiazd zaangażowanych do nowej produkcji Davida O. Russella, trudno zdobyć jakiekolwiek informacje o projekcie. Szczegóły dotyczące fabuły filmu objęte są ścisłą tajemnicą i choć niebawem mają rozpocząć się zdjęcia - wciąż nie został ujawniony nawet tytuł. Wiadomo jedynie, że film będzie efektem oryginalnego pomysłu Russella, a wśród producentów znajdą się Arnon Michan, Matthew Budman i Anthony Katagas. 

Polecamy

Gwiazdorska obsada nowego filmu Davida O. Russela

Choć wciąż nie wiadomo, o czym będzie nowy film Davida O. Russella, jego obsada wskazuje na to, że filmowiec pięciokrotnie nominowany do Oscara za filmy "Fighter", "Poradnik pozytywnego myślenia" i "American Hustle", postanowił po raz kolejny zawalczyć o tę prestiżową nagrodę. Do swojego tajemniczego projektu zaangażował bowiem wielokrotnego współpracownika - Christiana Bale'a nagrodzonego Oscarem za drugoplanową rolę w filmie "Fighter" (oraz nominowanego za role w "American Hustle", "Vice" i "Big Short"), nominowaną do Oscara za "I, Tonya" Margot Robbie, zdobywcę Oscara za "Bohemian Rhapsody" Rami'ego Maleka, a także wschodzącą gwiazdę - Johna Davida Washingtona (który nominację otrzyma prawdopodobnie w tym roku) oraz Zoe Saldanę, znaną powszechnie jako Gamora z filmów Marvela. Czy zestaw takich talentów zapewni mu upragnioną statuetkę? Przekonamy się za jakiś czas...

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.