Rami Malek o oskarżonym o molestowanie reżyserze: Praca z nim na planie "Bohemian Rhapsody" nie była przyjemna

Aleksandra Degórska
04.02.2019 14:18
Rami Malek|undefined Fot. Rex Features/East News

Sprawa wokół Bryana Singera jest bardzo zagmatwana. Jak aktor wspomina współpracę z reżyserem?

Rami Malek pierwszy raz wypowiedział się na temat oskarżeń skierowanych do Bryana Singera, który wyreżyserował film "Bohemian Rhapsody". W 2017 roku pojawiły się doniesienia o tym, że reżyser rzekomo zgwałcił 17-latka, natomiast tuż po podaniu informacji o nominacji filmu o Queen do Oscarów, gazeta "The Atlantic" opublikowała nowy reportaż, w którym oskarżono twórcę o molestowanie seksualne 13-letniego chłopca na planie filmu "Uczeń szatana" w 1998 roku.  

Rami Malek skomentował oskarżenia o molestowanie reżysera "Bohemian Rhapsody"

Współpraca z Bryanem Singerem na planie filmowym "Bohemian Rhapsody" nie była łatwa - reżyser często nie przychodził na plan, Rami Malek skarżył się na twórcę, zaś Tom Hollander, który grał menadżera Queen, przez zachowanie filmowca zrezygnował z roli i wrócił dopiero po namowach ekipy filmowej. Nic zatem dziwnego, że aktor wcielający się we Freddiego Mercury'ego nie ma najlepszego zdania na temat reżysera.

Przeczytaj także

Podczas wywiadu na Santa Barbara International Film Festival aktor odważył się negatywnie wypowiedzieć na temat reżysera i podkreślić, że historie poszkodowanych osób są niezwykle ważne:

Współczuję wszystkim, którzy przeszli coś takiego. To okropne i trudno mi sobie wyobrazić, przez co musiały przejść. To straszne, że w dobie ery #MeToo dochodzi do czegoś takiego.

Aktor na planie filmowym starał się skupiać tylko na filmie, ale uważa, że nie można zapomnieć o oskarżeniach reżysera:

Powiedziałem już o tym, że każdy ma prawo do wypowiedzi i każdy, kto chce opowiedzieć co się stało z Bryanem, powinien mówić. W moim przypadku, praca z Bryanem nie była przyjemna, w ogóle. To tyle co mogę w tej kwestii powiedzieć.

Zobacz także: >> „Bohemian Rhapsody”, reż. Bryan Singer [RECENZJA FILMOWA] <<

Film o Queen "Bohemian Rhapsody"

W filmie obserwujemy historię grupy Smile oraz Freddiego Mercury'ego, którzy łączą siły i chcą podbić rynek muzyczny jako Queen. Film kończy się w momencie triumfu zespołu - występu na Live Aid w 1985 roku. Już 4 marca 2019 na DVD ukaże się film "Bohemian Rhapsody", który zostanie wzbogacony o ponad 20 minut dodatkowego materiału. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.