Dwayne Johnson, Ryan Reynolds i Gal Gadot w komedii akcji w stylu "Deadpoola". Zobacz pierwsze ujęcia z "Red Notice"

13.01.2021 10:30
Dwayne Johnson Ryan Reynolds Fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

"Red Notice" to nadchodzący film Netfliksa, w którym główne role grają Dwayne Johnson, Ryan Reynolds i Gal Gadot. Produkcja opisywana jest jako najdroższy film oryginalny serwisu, a pierwsze migawki udostępnione przez Netflix sugerują, że fani "Deadpoola" będą nim zachwyceni.

"Red Notice" to wysokobudżetowa produkcja Netfliksa, która już niebawem trafi na platformę streamingową. W filmie występują Dwayne Johnson, Gal Gadot i Ryan Reynolds, co już jest zwiastunem niezłego kina akcji okraszonego sporą dawką humoru. Dodatkowo potwierdza to dorobek reżysera, Rawsona Marshalla Thurbera, który ma na swoim koncie takie produkcje jak "Agent i pół", "Millerowie" czy "Drapacz chmur", a także pierwsze ujęcia z "Red Notice" udostępnione przez Netflix.

Polecamy

"Red Notice" - pierwsze ujęcia z filmu z Dwaynem Johnsonem, Ryanem Reynoldsem i Gal Gadot

12 stycznia swoją premierę miał zwiastun najważniejszych premier Netflix w 2021 roku, wśród których "Red Notice" pełni znaczące miejsce. Trudno się temu dziwić. W końcu film Rawsona Marshalla Thurbera miał kosztować 150 mln dolarów (z czego pokaźną część pochłonęły gaże gwiazd), co czyni go jedną z najdroższych produkcji serwisu. Fragmenty filmu, które pojawiają się w 1:55 minucie poniższego materiału są wprawdzie króciutkie, ale nawet z tych kilku sekund można wywnioskować, że będziemy mieli do czynienia z produkcją w stylu "Deadpoola" (tyle, że bez supermocy).

Zobacz także

"Red Notice" - kiedy premiera?

"Red Notice" to pełna akcji i humoru opowieść o czołowym profilerze FBI (Dwayne Johnson), który w związku z publikacją przez Interpol czerwonej noty o globalnym zagrożeniu, zmuszony jest połączyć siły z dwójką rywalizujących ze sobą przestępców (Gal GadotRyan Reynolds).

Rawson Marshall Thunber odpowiada za scenariusz i reżyserię filmu, jest też jednym z jego producentów obok Dwayne'a Johnsona, Beau Flynn, Dany'ego Garcii i Hirama Garcii. Premiera na Netflix została zapowiedziana na 2021 rok, a biorąc pod uwagę fakt, że zdjęcia zakończono już w listopadzie 2020 (O czym The Rock poinformował na Instagramie), możemy spodziewać się jej w pierwszej połowie roku.

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.