"Red Notice" jest oficjalnie najpopularniejszym filmem Netflixa w historii

01.12.2021 11:09
"Red Notice" jest oficjalnie najpopularniejszym filmem Netflixa w historii Fot. materiały prasowe/Frank Masi/Netflix

Stało się. Po serii rekordów pobitych przez "Red Notice", produkcja w końcu zdobyła najwyższe możliwe wyróżnienie w historii streamingu i jest najchętniej oglądanym filmem w historii Netflixa.

Red Notice jest najchętniej oglądanym filmem Netflixa w historii

Poprzedni tytuł należący do "Bird Box" wynosił 282 milionów godzin oglądalności w trakcie pierwszych czterech tygodni w 2018 roku. "Red Notice" kompletnie pobiło ten wynik - film był oglądany przez łącznie 392 milionów godzin przez pierwsze 18 dni od premiery, co potwierdził niedawno Netflix.

Polecamy

Na temat rekordu wypowiedział się Dwayne Johnson, który nie mógł się nadziwić aż tak ogromnej popularności tego filmu:

Do przebicia bariery 4 tygodni mamy jeszcze 11 dni, a RED NOTICE i tak już oglądano przez 392 MILIONY GODZIN. Je*ane szaleństwo.

"Red Notice" to wysokobudżetowa produkcja Netfliksa, która 12 listopada 2021 roku zadebiutowała na platformie. W filmie występują Dwayne Johnson, Gal Gadot i Ryan Reynolds, co już jest zwiastunem niezłego kina akcji okraszonego sporą dawką humoru. Dodatkowo reżyser Rawson Marshall Thurber ma na swoim koncie takie produkcje jak "Agent i pół", "Millerowie" czy "Drapacz chmur", więc doświadczenia w komediach akcji ma sporo.

Polecamy

Film opowiada historię agenta FBI (Johnson), który próbuje zapobiec kradzieży wartościowych dzieł. W wyniku wielu nieporozumień jest zmuszony do współpracy ze złodziejem (Reynolds) i próbują zatrzymać oszustkę (Gadot), planującą ukraść bezcenne artefakty z czasów Kleopatry.

Szybko okazuje się, że stawka jest wyższa, niż pierwotnie zakładali. Film jest już dostępny na Netflix.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.