Zagadkowa scena z Rey w „Gwiezdnych Wojnach: Ostatnich Jedi”. Czy przejdzie na ciemną stronę mocy?

Kamil Kacperski
07.12.2017 15:41
Zagadkowa scena z Rey w „Gwiezdnych Wojnach: Ostatnich Jedi”. Czy przejdzie na ciemną stronę mocy? Fot. kadr z filmu

Promocja nowej części sagi trwa pełną parą. Z tego powodu codziennie pojawiają się coraz to kolejne ciekawe fragmenty filmu. Tym razem mamy okazję zobaczyć jak Rey używa miecza świetlnego Kylo Rena.

Losy Rey w nowej części „Gwiezdnych Wojen” zapowiadają się arcyciekawie. Z dotychczas udostępnionych zwiastunów wynika, że Luke nie jest zbyt chętny by uczyć dziewczyny ścieżek mocy, a ona sama zaczyna być nieco rozdarta pomiędzy jasną, a ciemną stroną.

Szala zwycięstwa przechyla się na korzyść drużyny Vadera i Imperatora, ponieważ w nowym spocie reklamowym, Rey używa czerwonego miecza świetlnego należącego do Kylo Rena:

Pierwsze co nam przychodzi na myśl to, że Rey używa tej broni, ponieważ musi. Widzimy, że jest atakowana z dwóch stron przez Gwardzistów Snoke'a, który według doniesień mają mieć bardziej czynny udział w filmie, niż ci, których mieliśmy okazje poznać do tej pory. Już nawet w tym ułamku sceny, wojownicy prezentują się bardziej niebezpiecznie, niż w pozostałych częściach sagi razem wzięci.

Drugą opcją jest możliwość, że Rey przejdzie na ciemną stronę mocy, a ten fragment jest częścią jej pierwszego treningu z Wodzem Snoke'iem. Jest to oczywiście opcja mniej prawdopodobna. Oprócz tego w spocie nie zobaczymy nic nowego, więc jeśli jesteście w miarę na bieżąco z „Gwiezdnymi Wojnami: Ostatnimi Jedi” to widzieliście wszystkie inne sceny. Są porgi, jest Luke, widzimy pojedynek Finna z Kapitan Phasmą, więc nic nikogo nie powinno zaskoczyć.

Czy Rey powędruje ścieżką ciemnej strony? Tego dowiemy się już 14 grudnia 2017 roku.

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.