Reżyser „Deadpoola 2” zrealizuje remake „Wejścia smoka”?

Natalia Hluzow
24.07.2018 12:06
Bruce Lee|undefined Fot. Everett Collection/ EAST NEWS

David Leitch, który odpowiada za sukces 2. części „Deadpoola”, jest na etapie negocjacji z wytwórnią Warner Bros. w sprawie realizacji nowej wersji klasyku.

„Wejście smoka” to absolutny klasyk kina, który w 1973 roku zapoczątkował modę na filmy o sztukach walki i zapewnił nieśmiertelność Brusowi Lee. Był to ostatni obraz, w jakim wystąpił 32-letni aktor i mistrz wschodnich sztuk walki. Premiera w Hongkongu odbyła się 6 dni po jego śmierci. W 2004 roku „Wejście smoka” trafiło na listę National Film Registry będącą elementem dziedzictwa kulturowego Stanów Zjednoczonych.

David Leitch reżyserem remaku „Wejścia smoka”

W ramach odświeżania wszelkich klasyków wytwórnia Warner Bros. postanowiła sięgnąć również po ten tytuł. Reżyserem nowej wersji ma zostać David Leitch, twórca „Deadpoola 2”, który swojego talentu do kina akcji dowiódł realizując filmy takie jak „Atomic Blonde” czy „John Wick”. Najbliższym nadchodzącym projektem Leitcha jest spin-off „Szybkich i wściekłych” pt. „Hobbs and Shaw” z Dwaynem Johnsonem i Jasonem Stathamem w rolach głównych.

Projekt remaku „Wejścia smoka” znajduje się na wczesnym etapie developmentu. Nie zaangażowano jeszcze ani scenarzystów, ani aktorów. Sądzicie, że to dobry pomysł, by odświeżać ten klasyk?

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.